RC klub Kramolín
Dnešní datum: 23. 09. 2021  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Třemošná 28.5.2015 - 19
Třemošná 28.5.2015
zobrazení: 542
známka: 0


* Změny na Hranolu

Vydáno dne 03. 04. 2021 (186 přečtení)

Vzhledem k zastaralému kódu stránek a možnosti zneužití bezpečnostních děr došlo k přeinsatalaci systému a zalátání některých průšvihů. Volil jsem cestu nejmenšího odporu, takže, něco jsem radši zrušil než bych přepisoval a dlouho hledal.
A taky mám nějakou prosbu...

Vzhledem k výše uvedenému jsem přikročil např. ke zrušení registrace čtenářů. Téměř 600 adres potenciálně umožňujících rozeslání spamu versus 21 čtenářů.... Doufám, že ti, kdo byli zaregistrovaní najdou cestu na stránky i bez rozeslání mailu s upozorněním na článek.

A prosba? Pokud někde nebude něco fungovat, text bude jako rozsypaný čaj, nebude se zobrazovat obrázek, bude někde něco špatně,... udělejte printscreen a pošlete mi do mailu mirah(at)wo.cz pokusím se to spravit.
Celý článek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek