RC klub Kramolín
Dnešní datum: 01. 07. 2022  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Krásetín 25.6.2011 - 21
3. letecký den v Krásetíně
zobrazení: 1130
známka: 0


* Propagační akce 2008

Vydáno dne 17. 09. 2008 (3122 přečtení)

Je to tak, že když nejsem na akci a nenapíšu článek, jako bychom tam ani nebyli, že? Aby tedy nezapadla naše účast tak alespoň krátká noticka...

12.07.2008 - I letos jsme se zúčastnili předvádění RC modelů u klatovského prodejce vozů Investtel auto Klatovy, který pořádá den otevřených dveří vždy v rámci Klatovské pouti. Kromě různých akcí podporujících přímo prodej dává prostor i modelářům, aby prezentovali své výtvory a ukázali návštěvníkům, jak také mohou auta vypadat.

30.8.2008 - jsme měli zástupce na MEZINÁRODNÍM OTEVŘENÉM SETKÁNÍ MODELÁŘŮ PILSEN KIT. RC modely letos doplňovaly plastikové modely a návštěvníci tak mohli obdivovat i funkční modelařinu. O vlastním setkání kitařů se dočtete na jejich stránkách a fotky z RC, samozřejmě od Tonyho, naleznete v naší galerii.

Celý článek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek