RC klub Kramolín
Dnešní datum: 06. 03. 2021  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Kramolín 6.6.2015 - 20
Kramolín 6.6.2015
zobrazení: 493
známka: 0

Reklama

Reklama

* Návštěva Království železnic

Vydáno dne 10. 05. 2013 (1748 přečtení)

Sice rychlá návštěva, ale konečně jsem se kouknul co nového :-)

24.4. jsem se dostal mrknou do Království. Po otevření modelu Prahy a Středočeského kraje jsem byl zvědavý, čím království překvapí. A opravdu bylo čím, nejen mašinkami.
Tak jen zkráceně a rychle, stejně je nejlepší se dojít podívat na vlastní oči. A vůbec, vynechám mašinky a okomentuji jen pár špeků co mě opravdu překvapily :-)
Je hotová kabina elektrické lokomotivy, ale z původně uvažovaného simulátoru sešlo. No když si představím třeba jen 2 děti v kabině, jak se pokouší rozjet lokomotivu, tak se ani nedivím, to by bylo řevu a hádek :-) V kabině běží projekce trati z pohledu strojvedoucího a instruktážní video, jak se vlastně taková lokomotiva řídí. Sice jsem se těšil, jak si zařídím lokomotivu, ale musím uznat, že v reálu by to asi opravdu neprošlo.
Praha má metro, to je jasný, ale když jsem našel metro i na modelu, tak mě to teda fakt dostalo. Dokonce jezdí. A je nadčasové - jezdí když chcete a ne když má zrovna jet podle jízdního řádu - stačí zmáčknout tlačítko. Jo to by bylo prima, když člověk pospíchá.
Na Otavě jsem našel část naší vodácké skupiny na výletě :-)
V Království je nově expozice Igráčků - tam jsem postál hoooodně dlouho - je parádní. Tolik figurek pohromadě se jen tak nevidí a hlavně, ani jsem netušil, co už jich je typů. Parádní výstavka je doplněna i dalšími exponáty, joko jsou šablony na krabičky, polotovary figurek, nářadí,... Moc pěkné.
Bohužel jsem neměl moc času a ani foťák, takže pár fotek z telefonu je na Picase a do Království musím zajít ještě na další a delší návštěvu.

24/4/2013 Království železnicCelý článek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...


Počítadlo


Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek