RC klub Kramolín
Dnešní datum: 25. 09. 2020  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Mileč - 8.8.2009 - 46
polétání
zobrazení: 852
známka: 0

Reklama

Reklama

* Estes Crossfire

Vydáno dne 30. 11. 2013 (1656 přečtení)

Raketa, která čekala 2 roky ve skříni na stavbu. Sakra to to letí. Stavbu Amazonu ze stejné krabice Estes - Tandem-X (E2X/SL1) Kit Launch Set jsem popisoval v listopadu 2011.

No nic. Teď se i druhá raketa dočkala kompletace.

CRF1


Po vybalení je vidět, že na rozdíl od Amazonu je o chloupek složitější a taky se bude muset sem tam něco přibrousit, přiříznout, ošmirglovat,... Při stavbě si vystačíme se skalpelem, brusným papírem (jemný), lepidlem (použil jsem řídký vteřiňák od PM a nějaké univerzální od UHU), nůžkami. No a barvy dle vkusu.

Stavbu nemá cenu popisovat, je krásně nakreslená v návodu. Po zkušenosti s Amazonem jsem postupoval téměř jak je v něm popsáno. V podstatě jsem jen barvil úplně na začátku. No moc jsem se s tím nepáral, jen červená, co jsem měl ve skříni. Stejně tak obtisky, ty mě nebaví a tak je Crossfire bez nich. Jen černý pásek pod hlavicí jsem nalepil pro rozbití bílé plochy.

GRF2

Stavba se dá zvládnout odhadem tak za 2 hodinky, pokud bude schnout barva. Já se u toho pincal asi tak 4, ale stihnul jsem při tom jiné domácí práce a oběd :-)

Tak a teď ještě koupit motory a po Vánocích jdeme lítat. Poopravím na chalupě Amazona a párkrát je pošleme do vzduchu. Jsem na to zvědavý, Crossfire by měl se slabším motorem B4-2 lítat jako Amazon s C6-3. Doufám v hojnou účast sběračů a fotografů.


Celý článek | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...


Počítadlo


Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek