RC klub Kramolín
Dnešní datum: 05. 03. 2021  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Globus - 30.5.2009 - 69
RC WRC
zobrazení: 963
známka: 0

Reklama

Reklama

* Dům vláčků

Vydáno dne 13. 12. 2016 (1240 přečtení)

Návštěva Domu vláčků. Po Království železnic, druhé celodenní lákadlo v Praze.

edit - od 3/2017 zavřeno

V sobotu 3.12. jsme se s Katkou po návratu z pochodu na Skalku vydali na výstavu Modelářského kroužku modulové železnice Slivenec na Smíchovské nádraží. Pár fotek a údajů najdete na stránkách klubu. Vzhledem k tomu, že v době naší návštěvy zrovna dopravu řídil silně nesympatický klučina (ale jeho zápal do funkce řídícího provozu je třeba ocenit), kterého jednotliví strojvůdci měli evidentně také plné zuby, a navíc jsme se vraceli z pochodu, nezdrželi jsme se dlouho.

Jenže jsem se nějak namlsal vláčkama a tak jsem se v týdnu vypravil na návštěvu Domu vláčků.Návštěva v podvečerních hodinách po práci je nesmysl. Opět by bylo dobré hrát si tu a kochat se a plánovat a snít a hrát si a kochat se..., ale to už jsem říkal, celý den. Původně jsem chtěl provést srovnání s Královstvím železnic. Plocha, modelovost, provoz, počty, zpracování cena vstupného, slevy,... ale ono to nejde. Takže - ušetřete na návštěvu obou expozic (chápu, drahá sranda), udělejte si jeden den volna, navštivte obě expozice a taky to neporovnáte.

Opravdu jen 6 mých pro a proti.
Líbilo se mně, kromě vlastních kolejišť:
- simulátor- exponáty pro děti (a najdou se i drsnější)- RC modelářNelíbilo se:
- není den/noc
- právě ty drsnější "exponáty" pro děti, a že je spolehlivě najdou :-)
- ne/občerstvení

A na co se těšit? Na všechno. Web stránky jsou poměrně chudé, ale základní informace najdete. Doufám, že se obě expozice, jak Království tak Dům, udrží a budou rozvíjet. Na Prahu mi to přijde jako docela odvážné, otevřít po Království další téměř shodnou expozici. I vzhledem k reklamě to vypadá, že provozovatelé k sobě hledají cestu.
Tak držím palce a šetřím a příští rok si udělám jeden den radost a půjdu koukat na vláčky. Tam i tam.
Za fotky se omlouvám, neplánoval jsem návštěvu a tak je foceno jen telefonem. Najdete je na rajčeti.

Celý článek | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...


Počítadlo


Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek