RC klub Kramolín
Dnešní datum: 04. 12. 2021  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Bezděkov - 2.10.2010 - 41
RC rally
zobrazení: 1262
známka: 0


* Akce „plané letiště“ …

Vydáno dne 25. 02. 2020 (1091 přečtení)

… aneb - část první – plány a příprava akce

Při plánování a přípravě této „akce“ vzniklo několik dokumentů, kde jsem postupně zapracovával poznatky, poznámky a úpravy, vynořivší se v průběhu plánování. Prvním plánem byla „Akce plané letiště.docx“, kterou postupně následovala „revize 1“ a „revize 2“. Když už jsem si – velmi bláhově – myslel, že je vše domluveno, vznikl plán „Akce plané letiště-final.docx“. A jak správně tušíte, následovala „revize 1“ a nakonec „revize 2“. Pak už jsem odmítl cokoliv dál měnit, upravovat a zapisovat, chodili pak už jen krátké maily, SMS, WhatsUpy a telefonáty. A nakonec to všechno bylo stejně jinak, dobrá, tak tedy ne všechno, ale něco jo, ale tak už to bývá, že … :-) :-) :-) Jako poslední sranda vznikla „Akce plané letiště-účastnická listina.docx“ a „Akce plané letiště-návštěvní kniha.docx“. První zmíněnou mám podepsanou, tu druhou jsem si vůbec netroufl ani zmínit, natož vytáhnout … :-)

Poznámka – jestli nezapomenu, tak zmíněné „dokumenty“ dám do downloadů do sekce „Letiště České Budějovice“ Ve všech revizích zůstává následující základní text, který jsem v náhlém hnutí mysli stvořil … :-)

Akce „PLANÉ LETIŠTĚ“ – 21.2. – 23.2.2020

Nevážné stránky :-):

„PLANÉ LETIŠTĚ“ je krycí název pro tajnou diverzní akci skupiny záškodníků, která si vzala do hlavy, že letiště v Plané u Českých Budějovic uvede zpět do „polního stavu“, tedy do stavu, kdy tam žádné letiště nebylo a všude byly jen pole či pláně (proto plané…). Plánem „B“ této akce (pokud by se nepodařilo splnit cíle plánu „A“) je alespoň stav, kdy bylo v těchto prostorách polní letiště, tj. všude jen louky …

Záminkou pro tuto akci se stala „exkurze“ na letiště České Budějovice, původně nenápadná a nedestruktivní akce, která ale postupným plánováním přerostla v akci, po které už nic nebude tak, jak bývalo … :-) :-) :-)

Přidruženým programem k přestavbě letiště v pole je úprava jihočeské metropole a jejího okolí – z celého seznamu „prací“ jmenujme například likvidaci kapalných zásob pivovaru Kněžínek, rozšíření počtu svatebčanů na svatební oslavě v tomtéž pivovaru, osvobození zvířat ze ZOO Hluboká zpět do volné přírody apod., přičemž nesmíme zapomenout všechny podvratné akce, plánované na sobotní odpoledne, kdy se také počítá s aktivací havarijního štábu jihočeského kraje. Asi netřeba zdůrazňovat, že i v okolí Českých Budějovic (kde by, samozřejmě, chtěl žít každý :-)) nebude poté také už nic tak, jako bylo před tím … :-) :-) :-)

Další informace doporučuji čerpat přímo z uvedených dokumentů, můžete si otevřít rovnou ty s přívlastkem „rev.2“, jsou tam většinou zachovány i texty z „rev.0“ a „rev.1“ a jsou barevně odlišeny. První byl soubor „Akce plané letiště.docx“, kde se také vyskytují texty z konverzací a mailů, docela dobrá sranda … Bláhově posledním byl soubor „Akce plané letiště-final.docx“ (který se také dopracoval k „rev.2), kde je z prvního souboru zachováno jen to, co stále platilo …

Na konci „Akce plané letiště-final_rev2.docx“ jsem připojil moje varování, které kupodivu mělo svůj vliv, bo si někteří „vidlaři“ pokoušeli vybírat, do kteréže to řeky chtějí hodit … :-)

Varování: „… A už končím s úpravami, malé změny budeme řešit operativně, jestli se mi někdo do toho ještě pokusí hodit vidle, tak ho utopím ve Vltavě (nebo Malši, co bude po ruce …) ….“

A jak to nakonec bylo ve skutečnosti? Vydržte, pokračování bude příště … :-) :-) :-)


Celý článek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek