RC klub Kramolín
Dnešní datum: 25. 09. 2020  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Tojice - 11.4.2009 - 146
Tojic cross
zobrazení: 1896
známka: 0

Reklama

Reklama

* Výstava kostek

Vydáno dne 29. 01. 2017 (1414 přečtení)

Respektive výstava modelů vytvořených z Lega. Polská výstava zavítala do Prahy a já jsem se sem dostal na netradiční jednání. Je pravda, že před Vánoci jsem uvažoval, jestli sem zajít, ale nakonec až tato náhoda zajistila moji návštěvu.

Tradiční omluva, vše foceno na mobil. Asi si koupím nový obrazový zápisník - rozuměj - nějaký levný, malý, skladný kompakt. Ale udělám potom lepší fotky?No nic, k výstavě. Kdo co proč a jak najdete na www.vystavakostek.cz. Pozvánka platí jak do Prahy, ale to musíte fofrem, končí se tu 1.2. nebo do Gliwice - do 19.2. další místa najdete podle toho, jak se bude výstava stěhovat. A taky spoustu povídání o výstavě.
Pokud byste se vypravili do Gliwice, navštivte taky Gliwickou radiostanici - památník začátku 2 sv. války a Gliwická radiová věž je dnes nejvyšší dřevěná věž v Evropě.

Ale k LeguV Praze byl jedním z taháků Titanic, pak v životní velikosti Martina Navrátilová a fotbalista Levandovski. Já spíš hledal mašinky, letadla, Mindstormy a Minecraft.Mašinky jsem nějaké našel, letadla taky. Minecraft - počítačový začlo lego převádět do stavebnic. Oboje se mi líbí a Legu se převod povedl,proč asi? Bohužel na výstavě nebyl vůbec. Jedná se zřejmě o stavebnice novější, než je idea a vytvoření výstavy.Mindstormy byly zastoupeny 4mi modely. Ani jeden nebyl nic moc. Johny 5 měl navíc 2 řídící počítače a označen 6kou na hrudi. Skandál :-)Ale ano, modely se mi líbily, ale čekal jsem trochu víc interakce (u Mindstormů). Někdy bylo zábavný pozorovat reakce dětí (když pominujekot, pobíhání, nadávání,řvaní,..). U některých modelů jsem měl strach o jejich zdraví nebo o peněženky rodičů. Věta tak 5 letého špunta po spatření cca 150 rytířů na koních : "Asi jsem napsal špatnýmu Ježíškovi" mě málem skolila.

A závěr? Nějaké další fotky jsou na rajčeti. Kdybych měl platit vstup tak by to bylo horší. Takhle je to takový nijaký, modely hezký, techniky míň než jsem čekal, stavebnice co bych chtěl vidět na živo (minecraft) nebyla. I tak se mi tu líbilo a pro děti je to určitě super
Východ z výstavy volně navazuje na prodejnu a nedá se utéct jinudy. Soucítím s rodiči, kteří opouští výstavní prostory. No co, třeba ten špunt dostane těch 150 rytířů od mámy a ne od Ježíška :-).


Celý článek | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...


Počítadlo


Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek