RC klub Kramolín
Dnešní datum: 25. 09. 2020  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

1.HeliNep - 18.1.2008 - 37
1.závod vrtulníků
zobrazení: 1045
známka: 0

Reklama

Reklama

* Dětský den Kramolín 21.5.2016

Vydáno dne 23. 05. 2016 (1187 přečtení)

Letos trochu netradiční termín, ale snad se líbilo. Sluníčko svítilo, disciplíny jako vždy vzorně připravené od Hanky a i pár dětí přišlo :-)

I letos jsme se sešli, a to už po 10., tedy jubilejně, abychom udělali dětem radost (snad) a poseděli a pokecali s ostatními. Sluníčko přálo, hřálo a svítilo, Hanka nachystala disciplíny, pomocníků bylo dost a stánek otevřený. Prostě krásný program na sobotu.
Před třetí hodinou se začali trousit účastníci, někdy s doprovodem (ten většinou skončil u stánku), někdy bez. Krátce po třetí (jako všude, začátek v 15,00 je určitě něco kolem půl čtvrtý) se zahájil program.

dd16 1


Dostavili se děti všech velikostí :-)

dd16 2


Disciplíny na to pamatovaly a tak si nejen každý našel tu svou, ale skoro všechny i splnil. Jako vždy pestrý mix zastupovaly disciplíny sedavé až lenošné :-), akční, běhavé, šikovnostní,...

dd16 3


V rámci možností přizpůsobené právě věku a vzrůstu dětí.

dd16 4


A tak se pobíhalo, plnilo, skákalo, neposlouchalo, smálo, házelo, mlátilo, válelo, skládalo,...

dd16 5
dd16 6


No a pokud to opravdu někde nešlo, pomohli rodiče a nebo si i disciplínu vyzkoušeli.

dd16 7


No někdy jsme měli strach :-)

dd16 8


Hotovo, splněno, kartičky se seznamem disciplín vyplněny. Čas na odměnu. Děti dostali nejen tatranku, buřta a limču, ale Martin s Petrou obstarali draky, klíčenky a tužky a tak každé z dětí dostalo i tento dárek. A jak to vypadalo na hřišti? Maglajz, draci všude, nejen na obloze. Ale jeden letící se našel a tak se s vámi loučí.

dd16 9


A na závěr poděkování - obci Kramolín za podporu, Hance za přípravu, Vláďovi za posekání hřiště a zapůjčení koše, všem hlídačům a hlídačkám u disciplín za jejich volný čas. Tak zase někdy u podobné taškařice.

Fotky v článku Terka Bílá.

Další moc povedené v galerii u Elišky.


Celý článek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...


Počítadlo


Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek