RC klub Kramolín
Dnešní datum: 25. 09. 2020  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Kramolín - 2.4.2011 - 4
RC rally
zobrazení: 881
známka: 0

Reklama

Reklama

* Exkurze na LKPR

Vydáno dne 26. 07. 2015 (1231 přečtení)

Na letiště virtuálně :-(

Tak si tak lebedím doma, na sluníčko nemůžu, hejbat se nemůžu, jen do tý práce můžu. Ale to je jiná kapitola :-( Teploty nadto ubírají zbytek sil a tak se jen tak poflakuju. Před časem jsem zahlídl reklamu na novou televizi a její odnož SlowTV-LIVE - sledování něčeho v přímém přenosu. No, u některých témat to musí být fakt dobrá zábava.
Nicméně v nabídce je i ruzyňské letiště - zapínám příslušné webové stránky :-) Docela to jde, sleduji jak letadla vzlétají, přistávají,...

le1


le2


le3


Přenos je doplněn přenosem komunikace věže, takže o zábavu je postaráno. Zvlášť, když se pokouším komunikaci rozumět :-)
Pro lepší orientaci kdo s kým mluví a jaké letadlo je poblíž nebo přímo na letišti otvírám flightradar a už je zase veseleji. Komunikace je hned trochu jasnější, když člověk vidí, co je poblíž za letadla.

le4


U některých letadel se vyplatí zkusit zjistit ještě něco podrobnějšího. Vzhledem k tomu, že mě zajímají spíš fotky než technická data, našel jsem planespotters.net. Dá se na něj dostat proklikem na fotku letadla z flightradaru.

le6


Jo a ještě jsou tu sem a tam uložené starší videa, koukal jsem na A380 z 1.7.2015 a stojí to za kouknutí.

le5


Já vím, takový plácání o ničem, ale když je člověk doma a nemůže nic dělat, každá sranda dobrá.

Celý článek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...


Počítadlo


Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek