RC klub Kramolín
Dnešní datum: 25. 09. 2020  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Třemošná-26.7.2008 - 52
RC Rally
zobrazení: 1062
známka: 0

Reklama

Reklama

* Dětský den 20.9.2014

Vydáno dne 30. 09. 2014 (1200 přečtení)

Tradiční zářijový termín se osvědčil a tak jsme se i letos sešli na hřišti.

S podporou obce Kramolín jsme uspořádali Dětský den pro kramolínskou drobotinu. Kromě standardních disciplín byly i novinky. MartinM přivezl z Plzně několik mnoho metrů lan a v lesíku natáhl pavoučí síť. Z Nehodíva se podařilo půjčit nafukovací hrad, i když nebyl jako soutěžní disciplína, budil velkou pozornost a byl neustále obležen dětmi. Prostě takové příjemné odpoledne.
Dětský den zahájil satrosta obce p. Zdeněk Krist, všechny hezky přivítal a popřál příjemné odpoledne. Podařilo se. Děti se rozprchly na jednotlivá stanoviště a netrvalo dlouho a kartičky se jim plnily razítky za splněné úkoly. Někomu daly soutěžní disciplíny víc zabrat než druhým. Jak jsem tak pozoroval, tak to někdy nebylo ani věkem ani šikovností, ale také jak se kdo styděl :-)
Za vyplněnou kartičku dostal každý tradičně něco na zub, buřtíka, limonádu a tatranku. A navíc tašku s dárky. Letos moc dobře vybral MartiN, zejména létající talíře se setkaly s velkým úspěchem.
Po celou akci nepršelo, nikomu se nic nestalo a tak může být spokojenost na všech stranách. Tak za rok zase ahoj.
A abychom se sešli opět, tak samozřejmě potřebujeme podporu ze všech stran, moc děkujeme za letošní pomoc obci Kramolín, Hance za přípravu disciplín, Martinovi za přípravu provazové sekce, MartinoviN za výběr dárků, všem pomocnicím a pomocníkům u jednotlivých disciplín, dalším nejmenovaným za pomoc a všem za účast.
Díky.


Celý článek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...


Počítadlo


Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek