RC klub Kramolín
Dnešní datum: 06. 07. 2022  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Beňovy 21.5.2011 - 20
ZC RC 2011
zobrazení: 1221
známka: 0


* Vyhlášení WRC 2009 - Rejštejn 7.11.2009

Vydáno dne 13. 11. 2009 (2121 přečtení)

Pro vyhlášení seriálu rally Libor zvolil osvědčené místo a neudělal chybu.

Patřili jsme mezi ty, co využili Ríšovu nabídku a přijeli jsme už v pátek (celé RCK). Kromě nás toho využil i Kupilda, Marcel a pár dalších nedočkavců. Vzhledem k tomu, že jsme s Michalem a Bohuni dojeli poslední, měli ostatní už vybaleno a začali stavět trať. Šlo jim to pěkně od ruky a tak jsem se do toho nemotal. Další průběh byl asi již typický. Ladění aut, lehký trénink na trati, pivo, něco na zub a klábosení. Chvilky kdy ostatní měnili baterky v autě nebo nastavovali nebo ladili nebo já nevím co dělali jsme využili k provětrání vrtulníků a letadel. Páteční večer v poklidu plynul a plynul a byl čas jít spát.
V sobotu již byl program trochu hektický, ráno příjezd další postižených, rychlé vybalování, příprava sranda závodu, rozprava, ježdění. Vložený závod se z časových důvodů nedojel, ale myslím, že to nikomu ani nevadilo, každý si zajezdil dost a dost. Po poledni Libor vyhlásil sezonu WRC. Tady hluboce smekám, hezké ceny, spousta kategorií, kde zejména ti nejmenší si odnesli každý po poháru, výborné ceny pro registrované jezdce.
Libore díky za celou sezonu.
Po vyhlášení se zúčastnění roztrhli na 2 skupinky, jedni šli na hřiště zhlédnout větší letadla a vrťasy, druhá vyrazila do lesa na menší expedici s offroady. Hezké počasí jen přispělo k pohodové náladě. No a pak balení a odjezd. My tradičně zůstali do neděle. Večer jsme využili sál opět k polítání, uspořádání menšího závodu RCK a odklizení trati.
V neděli balení a odjezd.
Vynikající víkend, kdyby jich tak bylo víc.

Trochu atmosféry najdete na Tondovo fotkách.

P.S. Do KRKu tuhle akci nedávám, závody se nevyhodnocovaly a abych doplňoval každýmu bot do tabulky... :-(


Celý článek | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek