RC klub Kramolín
Dnešní datum: 15. 08. 2022  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Třemošná - 19.10.2013 - 14
RC rally
zobrazení: 707
známka: 0


* Nový přírůstek v naší rodině modelů…

Vydáno dne 25. 12. 2008 (3932 přečtení)

… aneb další klasický letecký modelář?

Tak Eliška se konečně dočkala – po úspěšných zkouškách s létáním s mými modely má konečně svůj model! Pravda, připravoval jsem to už déle, ale o letošních vánocích konečně „dozrál čas“a Elča se mohla radovat ze svého nového stroje.
Eli a darky Eli a EasyStar
Elišky pilotní schopnosti jsem si ověřoval postupně – od simulátoru až po létání s mým Triem a Shanahanem – postupně byl poznat trénink z ježdění s modely aut, především koordinace pohybů, rychlejší reakce a orientace v poloze modelu, poté nenápadně sondoval její zájem o vlastní model (vždycky tvrdila, že má strach o rozbití mého modelu), poté nastalo přesvědčování „hlavy rodiny“, že to není zbytečná investice (uf, to byla ale fuška!) a nakonec nastoupil výběr modelu. A zde se ukázal další „oříšek“ – jak skloubit Elišky představy o typu, tvaru a barvách modelu s mými představami o vhodném školním modelu pro začátky výuky. A i když na výstavě Model Hobby EasyStar „tvrdě“ zavrhla (spolu s jeho klonem Focus od Pelikána), nakonec se mi jí taktickou „nalejvárnou“ podařilo dostat to pozice „tak tenhle by byl fakt asi nejvhodnější, ale jen ve stříbrno-bílých barvách…!“ a poté na vše krásně zapomněla ….. Takže jsem model včas objednal v naší nové (no nové, já ji objevil později…) modelářské prodejně, kde jsem tímto navázal docela dobré kontakty (každá návštěva zde mě stojí spoustu času a peněz …. :-)). Model dorazil včas, do vánoc byl ukryt u tchána, jen objednaná serva bloudí spolu s mojí nabíječkou (původně dárek pro mě pod stromeček) mezi Německem, Hradcem Králové a Budějovicemi ….. No nevadí, do montáže modelu a prvního záletu snad dorazí ….. Takže tímto přejeme (nebo si přejeme… :-)?) Elišce hodně hodin polétání, málo oprav a další modelářský růst, zkrátka, ať jí to baví (a ať má tatínek s kým chodit létat….. :-)). Letu zdar! EasyStar-díly 1
EasyStar-díly 2
EasyStar-příslušenstvíCelý článek | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek