RC klub Kramolín
Dnešní datum: 15. 08. 2022  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Kramolín 6.6.2015 - 3
Kramolín 6.6.2015
zobrazení: 579
známka: 0


* Nová sekce RCK?

Vydáno dne 22. 12. 2008 (3466 přečtení)

Jak jsme s Tonym nečekali na Ježíška :-)

Když jsme s Mírou a Ondrou v roce 2006 zakládali RCK (tehdy ještě jako VSMK) měl náš klub 2 sekce - leteckou a automobilovou. Jako jediného "neletce" mě Ondra hecoval abych začal lítat (pozůstatky jsou dodnes patrné na vysílačce - jezdím s páčkama). Už tehdy jsem odpovídal, že jestli do vzduchu tak jedině s vrtulníkem. Letadla mě neberou.
Tehdy nebyla ta správná doba, ale nyní je vše jinak.
Katka si na ModelHobby přála vrtulník, Michala lítání s ním začalo bavit tak že šel i soutěžit a díky tomu má vrtulníky hned dva (viz Mírův článek) a když se přidal i Jirka CBX (pravidelný poňoukatel a důvod nákupu nových strojů do mé garáže) začal jsem o vrtulníku uvažovat i já.
Brouzdal jsem po netu, otravoval kamarády i neznámé zkušené vrtulníkáře a manželku připravoval na nákup nového stroje. Než jsem si stačil vybrat přišel mi od Tondy odkaz na vrtulník - větší 3 kanál (v popisu stroje věta: unese i mini kameru). Myslel jsem že po něm kouká, ale on ho rovnou koupil.
Tony 1
Takže další impuls už se konečně rozhoupat a vybrat něco ze široké nabídky strojů. Dal jsem na dobré zkušenosti Míry a vybral jsem si vrtulník z nabídky obchodu www.rczona.cz . Musím říct že jednání bylo opravdu velice vstřícné a ceny lidové :-) .
Když že Tonda dozvěděl jaký je můj tip a kde budu nakupovat tak prohlásil že chce ještě jeden vrtulník, taky 4 kanál a že budu kupovat dva. Alespoň byl pro cestu do Prahy pádnější důvod a tak jsem vyrazil.
Přivezl jsem tyhle dva krasavce:
Tondův Kestrel 500
Tony 2

a můj Dauphin
Martin

Původně jsme si je chtěli dát vzájemně k vánocům, ale nedočkavost byla silnější a navíc musíme trénovat když Jirka s Mírou vymejšlí bejkárny a budeme 18. ledna létat soutěžně :-) .
Takže oba jsme už začali a zatím plníme heslo "Lítáme a rozbíjíme" a doufáme že se propracujeme k "Lítáme a rozbíjeli jsme" jak se praví na úvodní stránce RC zony. Takže vzhůru do vzduchu, vždyť létat je tak krásné!

Celý článek | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek