RC klub Kramolín
Dnešní datum: 01. 07. 2022  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Třemošná - 5.4.2014 - 16
RC rally
zobrazení: 794
známka: 0


* Velikonoční Rallykros Kramolín - preview

Vydáno dne 09. 03. 2008 (2522 přečtení)

Další závod Jirkova seriálu v Kramolíně 22.3.2008

Další část stále populárnějšího seriálu který vymyslel Jirka CBX se pojede v nádherném areálu motokrosového závodiště v Kramolíně.

Termín závodu - 22.3.2008 (velikonoční sobota)
Sraz - 13:00 hod
Start - 13:30 hod
Startovné - dobrovolné
(jelikož nebude zajištěn el. proud počítejte s nabíjením z aut - nejspíš ani nebude potřeba, protože celý závod se dá odjet na 2-3 baterky)
Kategorie - uvidíme kdo s čím přijede, předběžne počítáme s vypsáním tříd 2 1:10 a to
zákl. motor a stříďáky, dále nově bude vypsána třída MI (uvidíme kolik nás bude, jestli pojedeme všechno dohromady nebo rozdělíme i MiniInferna) a když se objeví někdo s čuďákem tak bude vítán.
Na rozdíl od RC Rally nebudeme využívat startovní rovinku a přilehlé okolí, ale závod se pojede v depu, povrch bude kombinace trávy, písku a "zpevněné" části - udusaný šterk, uvidíme jaká trať se nám podaří postavit.

Plocha 1 Plocha 2 Detail

Příjezd do areálu je stejný jako na RC Rally (v Kramolíně značen dopravní značkou Motokrosové závodiště, Krytý areál, do Kramolína viz MAPA), dále místo odbočení doprava ke startovní rovince pojedete rovně (zde:
Příjezd 1
projedete otevřenou bránou
Příjezd 2
a z ní odbočíte doleva. Po cca 10-ti metrovém sjezdu budete na stání kde pojedeme. Pokud bude mít někdo z Vás problém s příjezdem, volejte 602435765, rád Vás navedu. Těšíme se na hojnou účast, vyhlášení výsledků proběhne krátce po skončení závodů v naší klubovně. Řidiče sebou :-)

Celý článek | Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek