RC klub Kramolín
Dnešní datum: 19. 05. 2022  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Dětský den Kramolín, 14.9.2013 - 15
foto Eliška N.
zobrazení: 980
známka: 0


* Nový nákup

Vydáno dne 26. 01. 2008 (3501 přečtení)Jelikož nová závodní sezona už klepe na dveře a příprava nových karoserií v klubových barvách je v nedohlednu, neboť dodavatel něco slíbil a nějak se nemá k naplnění objednávky, rozhodl jsem se jednat! Tedy spíš bylo vše dílem náhody. Už pár dnů se toulám po stránkách prodejců RC aut po celém světě a když jsem viděl ty nádherné karoserie jejichž výroba již byla ukončena (namátkou Renault Alpine A110) tak jsem brečel jako krokodýl. V sobotu odpoledne jsme s Mírou lehce upravovali výzdobu klubovny, zahráli si šipky a zároveň se domluvili že večer vyrazíme za kulturou. Před odchodem na taneční zábavu (cha, cha) jsem jen tak z principu nakouknul na modelbazar a tam byl asi 8 min starý inzerát na prodej kompletního auta vč. dvou karoserií. Auto jsem nechtěl, ale jedna kastlička mě opravdu zaujala a jelikož prodávající seděl u ICQ tak proběhl bleskový obchod. Netrvalo to ani 5 minut a byli jsme domluveni. Čekání na poštačky sice trvalo skoro týden, ale stálo za to.
 Toyota 3
Kastle je skoro nová, jen na zadním nárazníku je malá prasklinka která čeká na opravu, jinak je vidět že opravdu byla pouze na "machrování" jak prodávající tvrdil. Teď můžu machrovat já.
 Toyota 1
 Toyota 2
 Toyota 4
PS: Doufám že klubovky dorazí dřív než ji stihnu nějak zásadně ublížit, protože na výstavě vedle Lancie Delta a Imprezy jí to bude moc slušet.

Celý článek | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek