RC klub Kramolín
Dnešní datum: 19. 05. 2022  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Sedliště - 26.9.2009 - 40
Rallycross
zobrazení: 1108
známka: 0


* Jak se vydařil konec roku 2007 a začátek 2008???

Vydáno dne 03. 01. 2008 (2596 přečtení)

Řekl bych, že báječně. Nechci popisovat oslavy a bujaré veselí, ale v krátkosti se zmínit o ukončení roku a to modelářského.

Již dlouho před koncem roku bylo dohodnuto, že si na Vánoční svátky postavíme autodráhu a zavzpomínáme, co jsme s ní všechno jako malí užili. Naložil jsem tedy k ostatním zavazadlům sbírku autíček a díly autodráhy a vyjel směr Kramolín. Jaké bylo moje překvapení, když v klubovně trůnila postavená a napevno složená dráha. Takže díky zápůjčce Karla Fialy jsme nemuseli nic budovat, ale jen doladit drobnosti.

Vybalil jsem sbírku autíček (poprvé jsem ji viděl komplet vyrovnanou), vybrali jsme pojízdné kusy, nějaká auta poopravili a hurá do závodů. No závody jsme nakonec nevypsali, ale všichni jsme si hezky zajezdili. Vláďa přinesl ukázat auta od Scaletrixu. Nejlepší bylo, že svítila a tak se podnikly i noční jízdy.

Prostě zábava přes celé svátky.

S Ondrou, Michalem a Eliškou jsme si taky vyrazili na rybník zajezdit s auty a Čvachtou. Bylo to vynikající, bohužel jsme neměli foťák, tak alespoň statická fotka z telefonu.

Výborná zábava, neřekl bych, že Čvachta je schopen vzlétnout, ale v plné rychlosti a nerovnosti na ledu mu to šlo velice dobře :-))
S autama jsme natrénovali drifty, rovně to moc nejelo. No a když jsme byli všichni zmrzlí tak hajdy domů a do klubovny na autodráhu.

29.12.2007 -hala Nepomuk. K Martinovu článku nejde nic moc dalšího doplnit a tak jen pár postřehů. Asi by bylo dobré, když se bude stavět trať, aby občas sem tam někdo přivezl lepící pásku. A když už ji přiveze, aby se nestyděl ji použít. Nějak moc nechápu, že když se mi podaří zlikvidovat vyznačenou trať brutální jízdou nebo prostě jen chybou řízení, v klidu vezmu auto a odejdu si sednout, chtělo by to trochu kolegiality. Nikdy jsem neviděl opravovat trať někoho jiného než asi 5 lidí. Z celkem zúčastněných docela slabota :-(
Jinak se povedlo do haly natlačit trať, místo pro depo i místo pro volné ježdění. Tam si sice 2 kolegové (bohužel jsem se neseznámil, ale jak jsem postřehl, tak oni nemluvili s nikým) postavili kobercovku, ale trochu jsme se smrskli u depa a řádilo se i tady. Prvotní neorganizovanost se Jirka snažil usměrnit, ale skončili jsme opět u chaosu. Jen se zlepšila ohleduplnost při hlídání kanálů a tak to docela šlo. Na závěr jsem obul i driftovačky a tak se hodil trénink z rybníka. Prostě báječný odpoledne.

31.12.2007 jsem vyrazili s Ondrou na poslední polítání. Sice jsem vezl dvouplošníka, ale vítr dovolil létání pouze s Ondrovým letadlem.
Byla psí zima a tak Ondra vylétal jedny baterky a zapůjčil mi letadlo. Po 5 min. letu jsem to vzdal a přistál. Slzeli mi oči a dechem jsem si mlžil brejle, prostě nic moc idyla. No a tak jsme po 20 minutách skončili. ALE poslední den v roce jsme si zalétali.

No a to je asi tak vše. Vícero fotek je možné naléz v galerii Vánoce 2007. No a na závěr přání, ať se daří alespoň jako vloni.

Celý článek | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek