RC klub Kramolín
Dnešní datum: 06. 07. 2022  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Beňovy-12-13.7.2014 - 6
RC rally
zobrazení: 722
známka: 0


* Omluva??? Vyúčtování???

Vydáno dne 23. 08. 2007 (2811 přečtení)

Nebo spíš zamyšlení. Přišel mi třetí mail, kde byl povzdech nebo dotaz, proč máme startovné 70 a ne 50 jako jinde. Všechny byly myšleny spíše úsměvně, chci tomu věřit, ale přesto píšu takovou malou rekapitulaci aby bylo jasno, že na závodech, námi pořádaných, potřebujeme taky něco trhnout.

Můj názor je takový, že pořadatel, pokud není stanoveno pravidly šampionátu, si stanoví startovné jaké chce. Takové startovné zaplatí každý kdo se závodů účastní a tím s jeho výší souhlasí.
Opravdu se nechci nikoho dotknout, protože pořád si myslím, že jsme banda pitomců, kteří jedou i přes 100 km, aby se svezli s podobně postiženýma jedincema. Spíš mě k tomu vede situace, kdy Milda vyhlásil v prosinci setkání mistrů a bude třeba sehnat nějaké ceny. Nejen pro Rally jezdce, ale i pro závod dětiček, který se taky pojede (co nám zbyde po dětském dnu v Kramolíně jde na prosincové ceny).
A tady je hlavní důvod, proč píšu tenhle článeček. Asi proběhne debata jakou podobu bude mít příští ročník RC Hobby Cupu a asi bysme se měli zamyslet nad výší startovného a část ze startovného odvést pořadateli celého ročníku. Za tento díl by se pak pořídili třeba poháry pro vítězné jezdce nebo třeba ceny. Dovedu si představit startovné na závodech 70 Kč a 10Kč z toho odvést na hlavního pořadatele. Při 20 lidech a 12 závodech je to už hezkých 2.400,-Kč na poháry na konec roku. Nebo jsou jiné možnosti? Berte tohle spíš jako téma k zamyšlení. Osobně je mi jedno, když už se na Rally vypravím, kolik zaplatím startovného, protože pokud uznám, že je startovné vysoké, tak nikam nepojedu. Pokud budu vědět, co se se startovným děje, tak se budu snáz rozhodovat.

No ale trochu jsem utekl z toho, jak jsme na závodech vydělali my. Můj původní návrh na závody v Kramolíně byl 150 Kč, s klobásou a 2 pivky nebo limonádami v ceně. Byl jsem přehlasován, startovné bylo stanoveno na 70 Kč. Platili jsme všichni, tedy i členové pořádajícího klubu. Na startovném jsme vybrali 1960 Kč. Poháry, plakety, materiál na závody, elektřina, pronájem sociálek nás vyšel na 3987 Kč, pravda, něco z materiálu má vícenásobné použití. Hlavní losovaná cena - víkendový pobyt s polopenzí v Hotelu Zach - měla hodnotu 1800Kč, losované ceny celkem 2500 Kč. Pravda, kosmetika, kterou jsme rozdávali jako ceny se u kluků asi nesetkala s úspěchem (myslel jsem to spíš jako cenu pro partnerky, abysme jim taky něco přinesli z našich výletů), ale hodnota jedné tašky s cenami byla v průměru (odstupňováno dle umístění) 250 Kč, tedy celkem asi 6000Kč. Suma sumárum plus mínus kačaba vynásobeno obvodem kostelní věže 12500Kč.

Celý článek | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek