RC klub Kramolín
Dnešní datum: 14. 07. 2020  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Bezděkov - 2.10.2010 - 1
RC rally
zobrazení: 1432
známka: 0

Reklama

Reklama

* Nultý ročník závodů RC modelů aut v Nepomuku

Vydáno dne 22. 01. 2007 (9785 přečtení)

Závod se jel v pátek 17.11.2006, a se zpožděním přináším výsledky. Pozdě ale přece, vždyť je to jediný závod, kterého se člen RCK zúčastnil a ze kterého máme výsledky!!!

Nepomučtí kolegové zvali na závody:
Nultý ročník závodů RC modelů aut. Protože se chceme trochu prezentovat a nalákat další lidi, rozhodli jsme se uspořádat závody jakýchkoliv RC modelů aut. Takže kdo máte něco doma, koukejte dorazit. Akce se bude konat v městské hale (tělocvičně), díky MultiMedia Aktivity budou připraveny poháry pro první 3 místa a nějaké ty věcné ceny. Pojedou se 2 disciplíny - jízda zručnosti a závod na dráze, takže šanci vyhrát má každý. Pravděpodobně rozdělíme příchozí do dvou kategorií, uvidíme na místě kolik se sejde modelů. Součástí budou exhibiční jízdy elektro modelů 1:10, účast přislíbili modeláři z plzeňska takže se rozhodně bude na co dívat. Také budete mít možnost prohlídnout si spalovací modely větších měřítek (1:8 a 1:6).

Martin s Petrou nelenili a vyrazili.
MP

Martin pobral i rally stan a postaral se o propagaci našeho klubu
auta


subaru


A co čert nechtěl, taky ujel 3. místo a Petra s Ondrovým Focusem 10. místo. To je pýchy. Zpočátku jsme nevěděli, jestli s námi budou mluvit, ale jo, mluví. Na webu Nepomuckých modelářů najdete kompletní výsledky. Takže jen fotečka z předání cen.
cena


Ostatní členové RCK gratulují.

Celý článek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
Databáze neobsahuje žádnou novinku.


Počítadlo


Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek