Wolf opět ve vzduchu

Autor: MiraH <mirah@wo.cz>, Téma: Povídání, zážitky a akce kolem modelařiny, Vydáno dne: 02. 08. 2010

Po opravách po mém posledním bourání se v sobotu a v neděli opět vznesl Wolf. Tentokrát pod Michalovou pilotážím takže bez poškození.

Aź v sobotu jsem dodělal poslední opravy Wolfa.

Wolf


Wolfík má novou ocasní trubku, hlavní převodové kolo, domeček ocasního rotoru, držák gyroserva a nové servo gyra. Vše je jako ND pro T-rexe 450, servo jsem namontoval Spectrum, dodávané s DX-7čkou. Vše se mi podařilo mechanicky naladit a trochu jsem pošteloval DX-7. Dvojí výchylky, exponenciály. Michal si nové naladění docela pochvaloval, tedy prý to lítá líp než předtím :-))

I když jsem pořídil sim od Phoenixe a pilně trénuji, na Wolfa už ani nešáhnu. Takže Michal v sobotu provedl zalítání na letišti v Milčích a v neděli v Kramolíně. Lítal (visel) bez úhonu vrťasu i mojí. Visí už celkem spolehlivě a tak asi pokročíme k nácviku nějakého polítání.

Pořád hlodá červík, zda Wolf je to pravé ořechové, když vidím lítat T-rexe 450 nebo kluky s HK-450, pořád si říkám, že jsem asi kopyto, když wolfa neuvisím. Nebo že by to bylo i v tý technice? Nákupní červíček hlodá a hlodá :-))

Další fotky Wolfa z nedělního polítání jsou v galerii na Picasa.