RC Rally Nepomuk (Tojice)

Autor: MiraH <mirah@wo.cz>, Téma: Povídání, zážitky a akce kolem modelařiny, Vydáno dne: 19. 11. 2008

Jelo se 1.11. ale vzhledem k tomu, že v klubu jsem jediný gramotný, který je schopen nahodile mačkat písmenka na klávesnici, tak jste se článečku dočkali až dnes :-) No a protože je to už nějaký den, tak při mé skleróze to bude opět jen několik nesouvislých postřehů.

Na Tojice jsem se těšil, klubová výprava čítala 5 jezdců, počasí slibovalo hezký den, pokud padne brzy mlha a do Tojic jezdím rád.
Po příjezdu se mlha dala tak trochu krájet. Takže první dojmy z trati byly jak jinak - mlhavé. Když jsem si prošel RZty, zjistil jsem, že jsou dlouhé a kezké. Prostě někdo zapracoval hlavou a povedlo se připravit bezva trať. Asi to všichni tušili a sešlo se 32 (?) jezdců, tedy hezká konkurence. Počasí se rychle lepšilo, Martin čaroval ve stánku a bez elektriky připravoval svařáček, čajík, pivo a kobásky. Takže naprostá pohoda.
Na trati se brzy ukázalo, že se nic nemění. Horcí favoriti jeli jak o život, Jirka tradičně vypadl asi po 2 RZtě a v rámci klubu taky vše při starém. Jen jsem Ondru vyštajfoval k velkým výkonům, když jsem se mu v jedné RZtě přiblížil časem (nebo jsem snad i jel rychleji).
Na body v celkovém pořadí jsme nedosáhli a tak jen klubové pořadí pěkně popořadě - Ondra, Míra, Martin, Elča, Tonda.
Fotky od Tondy jsou samozřejmě v naší galerii.