Máme nový model a zdá se, že i nového člena

Autor: MiraH <mirah@wo.cz>, Téma: RC letadla - technika, Vydáno dne: 07. 10. 2008

na Model Hobby jsem se před odchodem zeptal, jestli můžeme odjet a jestli už nikdo nic nechce koupit. Ozval se nejmenovaný člen rodiny a chtěl koupit vrtulník :-o Věřte nevěřte ...

vrtulník chtěla Katka.
blade1

Protože už všichni byli připraveni odjet, rychle jsme zaběhli s Katkou a Michalem ke stánku Astry, abych se podíval, co že se jí to líbí. V té chvíli jsem byl rozhodnutý, že když z koupě sejde (o tom jsem byl přesvědčený) dostane vrťase k Vánocům. Očička jí svítila jako baterky a bylo vidět, že jí vrtulníky opravdu okouzlily. Na stánku jsem ukázal na EasyCoptra, že když vrtulník, tak tenhle, vyzkoušený, malý, přijatelná cena,... Byl jsem vyveden z omylu a Katka ukázala na Blada, kapota, barva, velikost, cenu neřešila. No a jak to dopadlo už vlastně víte z úvodu článku. Zahnízdil u nás Blade CX2.
blade2 blade3
Dvourotorový vrtulník od E-Flite, průměr rotoru: 345 mm, výška: 182 mm. Balení RTR tedy vč. baterií do vysílače, 800mAh Lipol, nabíječe s balancerem a soupravy Spectrum DSM2 2,4GHz. Ten byl největším překvapením, tedy spíše přijímač ve vrťasovi, je tam normální AR6100 tedy jde spárovat s jakýmkoli vysílačem DSM2.
Doma už je nainstalován simulátor a Katka se začíná učit. Před námi zima a tak už sleduju, kde v jaké tělocvičně se lítá, abychom to mohli jít vyzkoušet. Doufám, že bude i tělocvična v Nepomuku a tak bude kde lítat.
Pokud nám to mamča nepůjčí, tak s Míšou píšeme Ježíškovi :-)