Návštěva v ČB

Autor: MiraH <mirah@wo.cz>, Téma: Povídání, zážitky a akce kolem modelařiny, Vydáno dne: 21. 06. 2008

V pátek 20.6. jsme se rozjeli s Bárou do Budějovic, abysme s Ondrou, Hankou a Elčou navštívili koncert Blackmore's Night v Krumlově. Ale o tom samozřejmě moje povídání na modelářských stránkách nebude :-)

Kluci z Budějovic se scházeli s RC auty v bývalých kasárnách, pak se cosi zadrhlo a nemohli na trať. Pak se našel obětavec, který dojednal oficiální přístup do areálu a v sobotu 21.6. se konalo první poježdění posvěcené od majitelky objektu. Pokud chcete vědět podrobnosti kolem dráhy, pokec je na Tamiya fóru.

cb1Ve dvě hodinky jsme byli s Ondrou na místě, jako první, zkouknul jsem dráhu, cb2
Ondra vybalil auta (Elča mi půjčila svoje, protože moje auta jsou v Kramolíně, tedy Ondra mi půjčil Elči auto, ani jsem se neptal, jestli majitelka o tom ví :-)).
A čekali jsme na ostatní, nejeli, nejeli, až jsem asi 10 minut po druhé pochopil, cb103že to místní vzali za správný konec. No a sjížděli se další a další, začalo se jezdit, tribunka se hezky plnila jezdci cb4
a postupem času došlo i na zapůjčení aut těm, kteří původně přišli jen na kukandu nebo podpořit své partnery. cb7 Prostě začalo pohodové odpoledne, pro mě s Ondrou tedy spíš pohodová hodinka, protože jsem potřeboval odjet do Prahy.
Vyjeli jsme nějaké baterky, zkusil jsme na Elči auto nasadit driftovačky, ale moc mě to nešlo, tak šly na auto opět silniční gumy. No jako jindy, montovalo se, zkoušelo,... ale nebyli jsme jediní :-) cb5Naše rally podvozky se na asfaltu docela sekaly a tak jsem Elče a potom i Ondrovi auto trošku přiodřel při pana orel. Naštěstí na nich neměl klubové kastle na rally.

No a co bylo vidět? Hezká auta, hezké jízdy.Technické údaje dále berte s rezervou :-) a pokud by majitelé aut napsali do komentáře upřesnění, tak je doplním do článku

cb12 1:18 tuším od LRP
cb131:10 Lancia nikoli moje ale na fest vytuněném TA03
cb61:10 buggy Team Lossi
cb10 cb8 samozřejmě Ondrovy 1:10 TT01

Dál taky cosi na driftovém podvozku na driftovačkách, majitel auto spolehlivě vodil mezi ostatními :-) a spešl silniční vozítko, které lítalo jak namydlený blesk.
I přes různorodou směsici jsme viděli sem tam hezké manévry a mini souboje.

cb9cb11
Jak jsem psal, pospíchal jsem a tak jsme se s Ondrou ve tři hodiny vydali k domovu. I tak to byla skvělá hodinka. Všem vám v Budějkách přeju hezké poježdění a ať je vás pořád víc a víc pohodových lidiček.