Dětský den Kramolín 31.5.2008

Autor: MiraH <mirah@wo.cz>, Téma: Viděli jsme, slyšeli jsme, nemodelářská rubrika, Vydáno dne: 02. 06. 2008

Obec Kramolín a RCK pořádalo dětský den. V sobotu 31.5. se sešlo 24 dětí, aby si zasoutěžilo v různých disciplínách a užilo si dětský den.

Připravili jsme pro děti 10 rozdílných disciplín na protažení těla (chůze na chůdách), soutěže (skákání v pytli )a oddychové disciplíny (malování). Ve 3 hodiny se sešlo 24 dětí a vyrazili na plnění jednotlivých úkolů. U každé soutěže dostal každý, kdo ji splnil, malou sladkost a mohl vyrazit za plněním další disciplíny. U skákání v pytli vždy 2 nejrychlejší ze soutěžní čtveřice vyhráli malou cenu. Děti se rozprchli po hřišti a mezi jednotlivými soutěžemi si našli čas na to, aby se dostatečně vyřádili. Asi tak jsme si to představovali :-)

Každé dítě, které po ukončení soutěží přineslo vyplněný lístek razítky za každou z disciplín, dostalo cenu. Další 3 ceny jsme věnovali 3 nejmladším účastníkům a jednu cenu nejstaršímu soutěžícímu dítěti. Také si každý vyzvedl buřta a limonádu a započala volná zábava u táboráku. Postupem času se omladina vytrácela, dospělí poseděli trochu déle. Vzhledem k tomu, že se také mimořádně vydařilo počasí, každý si tento den hezky užil.

Děkujeme všem, kteří pomáhali s organizováním a dozorem dětského dne. Samozřejmě také všem, kteří nám poskytli ceny pro děti - Daně Rottové z Českomoravské stavební spořitelny z Nepomuka, společnosti Jan Pondělík - pekařství a cukrářství Dvorec, s.r.o., Martě Švecové z Pojišťovny Generali, a. s., Ivetě Dzurikové z České pojišťovny, a. s. a dalším, kteří přispěli byť maličkostmi.

Takže příště se opět sejdeme!!!