Nové auto v klubu!

Autor: MartiN <@>, Téma: RC auta - technika, Vydáno dne: 18. 09. 2007

Honza se definitivně zbláznil!

Není to tak dlouho, co si kamarád Honza pořídil svůj vlastní model a stal se členem našeho klubu. Na to, že jeho první kontakt s modely RC aut byl na naší 1.RC Rally kde dělal časoměřiče, vše proběhlo velice rychle. (Určitě napíše vlastní článek jak k autu přišel, během léta bylo těch přírůstků nějak moc a tak nestíháme o všem podrobně informovat - Ondro díky za shrnutí, bez Tvého článku by tady nebyla o nových autech ani zmínka). Ježdění s modelem Honzu hodně vzalo, ale nějak cítil že to není ono. Když se během 2. rally v Kramolíně motal kolem "čuďáků" nepřikládal jsem tomu význam dokud za mnou nepřišel s jasnou vizí - "koupím si čuďáka, to bude ten správnej zážitek". Skoro jsem na to zapomněl (takovejch řečí už jsme slyšeli, že), ale v pondělí (včera) mě zaujal inzerát - Prodám model se spal. motorem vč. RC soupravy v super stavu, cena 2.600,- Kč!

FF 01


Zmínil jsem se o něm Honzovi, ten mě donutil odepsat a večer kolem 21. hod jsme se domluvili - jedeme se na něj podívat!

FF 2


Bylo mu úplně jedno, že cesta tam a zpátky má asi 350km, o modelu jsme nic nevěděli (prodávající neměl k dispozici foťák, takže jsme opravdu nevěděli do čeho jdem), prostě jsme jeli. Musím přiznat, že po otevření krabice v betonovém sklepě jsme opravdu viděli model v perfektním stavu (po mechanické stránce) který odpovídal telefonickému popisu. Takže jsme ho koupili, přivezli domů a ve čtvrtek se pokusíme ho zprovoznit.

FF-03


Doufám že motor bude ve stejně dobrém stavu jako zbytek auta (má vyjeto 2,5l paliva) a celý model bude novému majiteli (který je patřičně hrdý na to, že nové auto konečně vrčí a smrdí) dlouho a bezproblémově sloužit!