RC klub Kramolín
Dnešní datum: 04. 06. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Nýrsko - 25.4.2015 - 7
RC rally
zobrazení: 943
známka: 0


* X. Tojic cross

Vydáno dne 16. 04. 2009 (3996 přečtení)

Kdo hledal jistě již našel jak články tak fotky a videa z téhle podařené akce. Takže jen krátké shrnutí a pár komentářů.

Zhodnocení netradičně na úvod - velice podařená akce :-)
Po ranním extempore s hořícími baterkami ( viz Ondrův článek ) se nám podařilo dojet do Tojic. Po cestě potkáváme opěšalého Tondu a tak po vyházení věcí z auta se pro něj vracím a poté ještě pro pana Nováka k vlaku. Není divu, že na mne po zásluze zbylo místo v depu na plném sluníčku, zatímco ostatní se pěkně schovali pod tribunu :-). Vybaluji auto a připojuji baterky. Jediná údržba (opět) spočívá ve výměně gum, protože slicky z nepomucké haly by asi na krosu neuspěly. To již Jiřík připravuje trať na pulling. Auto ho zvládlo a kupodivu dojela většina aut. Tak jsem zvědav, jak se tahle disciplína u nás chytne.

Malá ochutnávka z Ájino kamery:


Do startu crossu Jirka nachystal skupiny a vzhledem k tomu, že se jednalo o sranda závody bez vyhlašování celkových výsledků, nalosoval RCK do jedné hromádky. Přidal se k nám v očekávání slabších soupeřů a občas mu to i vyšlo. Závody měly standardní průběh, zajezdit si, nahazovat, pokecat, užít nějakou legraci :-)).
O přestávce vytahuji trojplocha a s třesoucíma rukama ho předvádím, Jirka jinak nedal. Docela se mi třásly ruce, letěl jsem s ním podruhé a před tolika diváky ještě vůbec. Let se povedl a letadlo zůstalo celé :-) Dokonce mám takový pocit, že jsem některé autíčkáře nalákal do leteckých disciplín :-))
Po přestávce se dojížděli jednotlivé rozjížďky a modelářská sobota pomalu končila. Boje na trati byly tvrdé, ale férové - opět malé Ájino videjko:


Gratuluji a děkuji všem pacientům za krásné souboje a krásnou sobotu.
My jsme si s Ondrou dali v podvečer ještě návštěvu na letišti a zalítali EasyStara pro Elču, ale o tom už je jiné povídání.
Další videa najdete u Áji .
U Jirky je článek o pullingu i crossu.
Tondovy fotky jsou tradičně v galerii.
Fotky od Áji na rajčeti a tamtéž i pár foteček od nohy.
Tak snad jsem na žádný odkaz nezapomněl a to je asi tak vše. Mějte se a na dalším vydařeném svezení ahoj.


Celý článek | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek