RC klub Kramolín
Dnešní datum: 19. 11. 2018  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Kramolín - 22.9.2012 - 6
RC rally
zobrazení: 610
známka: 0

Reklama

Reklama

* Výzva pro všechny „autíčkáře“ …

Vydáno dne 17. 10. 2018 (173 přečtení)

… nejen pro členy RCK

Tak začnu:

- v sobotu 17.11. máme v Rejštejně tradiční vyhlášení výsledků sezóny. A tradičně v pátek je jednání pořadatelů – kdo mě letos na toto jednání podpoří? Ani tak nemám na mysli „tradičníky“ (že, Tony …), ale hlavně „občasníky“ (Martine?), a další členy a přátele RCK (Míro, Bohuni apod.). Tak co,kdo mě podpoří a pojede se mnou v pátek?

- pro Šimona Vladaře – pokud tě to neopustilo a chceš dál jezdit s RC auty, tak se ozvi, něco s tím uděláme, z neúspěchu si nic nedělej, všichni jsme nějak začínali.

- výzva pro kolegy RC autíčkáře – Aleš S. se nám nějak namlsal a chce příští rok (kromě RC ZRC) také svézt u nás na jihu. A umí dobře ukecávat i ostatní, takže jsem mu ve slabší chvilce kývl na to, že se občas půjdu svézt s ním. A protože budeme mít jiná čísla pro jižní seriál a jiná pro západní, dohodli jsme se i na různých kastlích – pro ZRC budeme kastle řešit jinde, pro JRC řešíme něco levného a jednoduchého. Pokud někde nenarazíme na něco lepšího, tak bychom šli do tohoto – Lancia Stratos. A teď ta výzva – nepřidá se někdo k nám? - tedy k svezení na jihu a k společné kastli, tedy k společnému týmu … Takové drobné detaily, jako název týmu a zbarvení kastlí, to budeme řešit až později … :-)

- drobný detail a výzva pro RCK a spolupiloty – jen tak mimochodem, už víme, s čím pojedeme příští rok? A kdy na tom začneme pracovat? A nebo už je domluveno či rozhodnuto, jen mi to uniklo? :-)

- a určitě jsem ještě něco chtěl, ale teď si už nevzpomenu … :-)


Celý článek | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.11.2018: Vyhlášení výsledků RC Rally Západní Čechy 2018
proběhne tradičně v KD Rejštejn - podrobnosti u pořadatelů - tady a tady


Počítadlo


Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek