RC klub Kramolín
Dnešní datum: 06. 06. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

H.Týn-5.4.2008 - 8
1.závod
zobrazení: 1925
známka: 0


* Vytrvalostní závod

Vydáno dne 12. 01. 2009 (2897 přečtení)

Další bejkárna která nás (teda Mildu) napadla !
Aktualizováno!

Vytrvalostní závod na ? hodin
se uskuteční v průběhu „Rejštejnského závodního víkendu“. Vzhledem k absenci časomíry to bude tradiční sranda závod, o jehož podobě se rozhodne až na místě.
Každopádně pravidla jsou následující:
Soutěžit můžou týmy o max. počtu 3 členů – z toho min. 2 jezdci.
Pojede se na 2 – 4 hodiny (upřesníme na místě).
Povoleny jsou pouze NiMh nebo NiCd baterie, a pouze stejnosměrné motory.
Během závodu nesmí být měněno šasi a karoserie (budou označeny „plombou“).
K samotnému průběhu – tým vybere jednoho jezdce pro kvalifikaci, tomu se změří 1 kolo. Podle dosažených časů v kvalifikaci bude vypadat startovní rošt. Cílem závodu je odjet co nejvíc kol ve stanoveném čase. Výměna baterií a pilotů je možná pouze po zajetí do „boxů“ (vymezený prostor mimo dráhu). Výměnu baterií i veškeré nutné opravy může provádět pouze člen týmu. V případě poruchy nebo havárie je možné donést vůz do boxů, na výměnu baterií je nutné dojet „po ose“. Samozřejmostí je uvolnění stopy rychlejšímu autu, další detaily dáme dohromady na místě. Cílem je odzkoušení tohoto typu závodu na případnou regulérní soutěž.
K případným námitkám proti tech. omezením – věřím že se dokážou domluvit 3 lidi tak, aby postavili jedno auto, které bude vyhovovat. Vzhledem k předpokládanému nízkému počtu týmů chci mít spravedlivé podmínky. Jinak použití vysílače s wi-fi je velice vítáno – kvůli problémům s rušením by bylo vhodné jich mít co nejvíc.

Celý článek | Počet komentářů: 24 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek