RC klub Kramolín
Dnešní datum: 26. 09. 2018  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Rejštejn - 6-8.11.2009 - 88
vyhlášení 2009
zobrazení: 948
známka: 0

Reklama

Reklama

* Šicí stroje na mistráku.

Vydáno dne 10. 10. 2017 (384 přečtení)

- povídání o MČR v Třemošné od Míry Wimmera

... já jen překlápím text na web (Ondra) ...

Tak jsem se konečně dokopal k tomu napsat pár řádek z předposledního závodu v Třemošné , který byl spojen i e závěrečným závodem MČR v RC rally.

Va čtvrtek jsem kouk na seznem přihlášených a koukám Tonda ani Ondra nejedou jen Toníček , tak jsem poslal dotaz jak jede a dostal odpověď že už odvoz má a má zajištěnej stan , takže v poho a po nbití baterek jsem v sobotu vyrazil do Třemošné, byli jsme tam včas a zaujali naše tradiční místo obohacené o nadhernou muchomůrku , a nikdo jí za celé závody nezničil.

Ráno bylo mokro a mlha tak jsme přemýšleli co obout, byla to loterie .

Na startu se sešlo 47 aut z toho 17 v našem šampionátu.Zaplatit startovné ochutnat sponzorské „Svijany“ oprášit Kramolínský prach z auta a jedem.

Všechno vypadalo dobře , boj o sedumnácté místo probíhal tvrdě mezi mnou Toníčkem a Ptákem starším, nálada v pohodě , všichni nakonec dospěli k obutí Ripmaksů, na té mokré trávě fungovaly nejlíp.

A pak začala uřadovat technika , čtvrtá rz a najdnou to nějak divně jede přijedu na Monte Miláno a koukám opouští mě kolo, kolo najdu i matku tak honem našroubovat rukou utáhnou a ejhle po pár metrech mě opouští další kolo tady už je problém najít matku ale nakonec se povedlo přitahuju rukou a nějak se dobelhávám docíle když mě předjel oníček i Pták st. A dojel i Pavlát ml.Za celou dobu co jezdím se mi to nestalo, tak vyměnuju matky a do konce už to vydrželo , ale to nebylo vše od následující rz se začínají ozývat podivné zvuky z převodů ,naštěstí pro mé umístění potkává bdobný problém i mé soupeře , Toník také rachtá a Pták odpadá na diferáky . Noo nakonec jsem umístění obhájil , Toník sice vyměnil převody ale díky poničenému značení tratě v poslední rz si zajel o pěkných pár metrů a PtákSt. Nedojel .

Takže , výsledky jsou na fotkách u Toníčka a na stránkách šampionátu,Toníček měl problém s převodem a já – prasklé víko převodovky vzadu a díky tomu to poředu moc nejelo a přeskakovalo.

Noo a proč Šicí stroje na mistráku, takhle se připravujeme na sedmou rz já rachtám Toníček rachtá , přijde Pavlát st. A říká Pavlátovi ml. Hlídej si start jedeš za těma dvěma šicíma strojema , a odejde a přijde paní Pavlátová a Pavlát ml ji oznamuje že si musí hlídat start že jede za těma šicíma strojema .

Tak jsem se vyčerpal .


Celý článek | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
15.09.2018: Podzimní Lipenecký historik
MK Lipence

22.09.2018: RC Rally - Třemošná + MČR RC Rally
Seriál RC Rally - více RC RALLY ZÁPADNÍ ČECHY.

13.10.2018: Zavírání nebe
Letiště MK Bolešiny - další akce "za rohem" tak snad to vyjde.

14.10.2018: Drakiáda Bolešiny
Po zavření letiště výtvory na provázku :-)


Počítadlo


Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek