RC klub Kramolín
Dnešní datum: 02. 06. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Rejštejn - 6-8.11.2009 - 84
vyhlášení 2009
zobrazení: 1450
známka: 0


* RC WRC Rally Božkov

Vydáno dne 27. 04. 2009 (3089 přečtení)

se velice vydařila. Hezké počasí, hezké tratě, dobré klobásky, příjemné osazenstvo. Na rally jsem jel s tím, že ji nedokončím, protože jsem musel časně odpoledne odjet. Ale i tak jsem si užil.

Tratě nataženy na 3 površích, dlouhé, náročné. Délka trati s sebou nesla i nutnost běhat a to leckde docela slušným sprintem :-)) Malou výhradu bych měl k travnaté RZtě, v Kramolíně nám všichni nadávali, že průjezd na 2 sekačky je ouzký a tady byl průjezd na 1 sekačku :-) Asi se zlepšujeme v řízení a stačí nám užší trať :-))
Ze začátku mi to jelo docela dobře, na 2. RZtě jsem potřel i Ondru a to docela výrazně, ale moje poslední 2 RZty mě potkala smůla, nejdřív jsem na 4 RZtě urval parabolu, která mi zablokovala řízení, na 5 RZtě mi vyskočil červík z pastorku a po opravě samozřejmě čas s 15 vteřinovou "bonifikací". Takže jsem odjel ještě 6. RZ a rozloučil se s rally předčasně. Do plánovaných 10 RZ jsem měl nadpoloviční účast a poslední 4 jsem dostal čas nejhoršího a 15 vteřin k tomu. Spokojenost. Porazil jsem alspoň všechny děti :-))
Auto v rozkladu jsem vzal domů a do příštího rally dostane menší údržbu, tak snad příště dojedu alespoň ty RZty, kterých se zúčastním :-))

Výsledky najdete u Libora, Tondovy fotky v galerii a na rajčeti fotky od Áji.


Celý článek | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek