RC klub Kramolín
Dnešní datum: 01. 02. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

podzimní polétání - 8
Mileč 29.10.2011
zobrazení: 1193
známka: 0


* Rally Třemošná 4.8.2007

Vydáno dne 06. 08. 2007 (4305 přečtení)

Vlastně moje první Rally, kromě domácí Kramolínské.

Vzhledem k tomu, že jsem si Kramolínskou Rally jsem jako organizátor moc neužil, vyrazil jsem do Třemošný. Jednoznačně vytyčený cíl - pokecat si, skouknout techniku ostatních a projet všechny RZety jsem do puntíku splnil.
Po příjezdu jsem rozbalil depo, vzal do podnájmu Mildu, vysypal z auta písek z posledného ježdění a začal poslouchat jak kdo a co před závody poladil. Bylo mi jasný, že v předstartovní přípravě mám mezery trochu větší než obrovské. Nervózně jsem skouknul, jestli mám všechna čtyři kola, baterky a motor. Podařilo se mi najít i vysílačku, tak jsem se uklidnil a usoudil jsem, že na objetí RZ mi to stačí. Trať a organizace byly perfektní. Škoda, že se u nás nenajde místo na stabilní trať. První RZ (osmičky) jsem nějak dojel a v cíli jsem zjistil, že jsem dal o osmičku víc, dobrý začátek, neumím počítat. Ale nakonec se tahle RZ nepočítala do celkových výsledků a tak se na ni nemohu vymluvit.
Den pokračoval plynule, slunečně, stánek fungoval, klobásky byly vynikající nálada taky. Prostě paráda.
Před závěrečnou RZ (SS) jsem zjistil k mému překvapení, že nejsem poslední, ale tahám se Jirkou Krochotem o 18.-19. místo. Chtěl jsem ještě něco nahnat a tak jsem v SS 3x trefil most a jednou netrefil podjezd. Prohra s Vaškem Kovářem byla jistá a tak na mě zbylo asi 18 místo (fakt nevím jaký, hlavně že jsem dojel). Jsem spokojnej.
Díky za hezkou Rally a ahoj v Kramolíně.

Celý článek | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek