RC klub Kramolín
Dnešní datum: 30. 05. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Rejštejn - 2-3.11.2012 - 1
RC rally
zobrazení: 1076
známka: 0


* Předváděcí akce Klatovy - 7.7.2007

Vydáno dne 06. 08. 2007 (10064 přečtení)

Trochu opožděně můj pohled na předváděčku v Klatovech - čekal jsme na fotky a poté co jsem je včera opět nechal v Kramolíně, tak alespoň článeček.

7.7. je v Klatovech pouť, Investel Auto dělala den otevřených dveří a různé atrakce měla doplnit předváděčka RC aut. Ať už se k tomu Milda dostal jakkoli, každá taková akce je fajn a pokud se z ní něco okotí (ceny pro naše závody,...) tím lépe.
Vyrazili jsme do Klatov z Kramolína ve 4 s auty a po příjezdu k areálu Investelu (vlastně už při průjezdu Klatovama) jsme byli docela vyděšení z toho počtu lidí. Nicméně jsme našli ostatní kluky, už rozjíždějící své stroje a udělali si malé depo. Aut se sešlo požehnaně a hlavně různorodých a tak bylo na co koukat. Nebudu podrobně popisovat průběh akce a jednotlivé modely, ale spíš vypíchnu pár věcí, které se mi ne/líbili a možná by na další předváděčce stálo za to se na ně zaměřit.
- striktně oddělit diváky od místa pro modely a ježdění, chvíli mi trnulo, že trefíme nějaký malý dítě (byť třeba jen desetinou elektro - a že jezdily i větší auta), při slovech jedné maminky " Pepíčku hele autíčka, běž si na ně sáhnout" mě taky omejvali. Oddělit asi dvojím ohraničením, aby lidi nedošáhli na auta.
- při veřejné akci prohodit pár slov k divákům, alespoň představit modely, typ, velikost, druh pohonu, pro co jsou určené, nebo nějak hromadně (skupina elekter 1:10 rally a předváděčka, monter trucky, spalováky, objem motoru, předváděčka,...) chvílemi se mi zdálo, že na nás lidi koukali jako kdyby jsme se tam zapomněli a ptali se pak stejně každýho kdo šel okolo, co to tam vlastně jezdí,
- propagace - vlastně cokoli, co bysme mohli těm lidem okolo dát nebo ukázat (prezentace klubů, RC Hobby Rally,...), vlastně jediná propagace byla od kluků z Třemošný, kteří přivezli svoji rampu s reklamou. Reklamu jsme brzy sundali při naší devastaci aut. Takže asi zapracujeme na nějakém trvanlivém plakátu, transparentu nebo něčem podobném,
- co za to - je dobrý předem domluvit nějakou drobnost za účast modelů, vždyť to můžeme použít jako ceny na naše soutěže, přinejhorším se může stát, že nic nedostaneme, ale jak říkali babičky - líná huba, holý neštěstí,

To je asi tak vše. Akce byla vydařená, mě se tam líbilo, gumy na drift objednané poté co se naše víčka od barev neosvědčila stále nemáme (Jarin obratem zakoupil a předal Mildovi, Milda je stále někde zapomíná), ale už se na ně těšíme.
Prostě pokud to vyjde tak na podobné akce jedeme zas.
P.S. už nikdy nedovolím MartiNovi, aby si s sebou bral ledničku s lahváčema.
P.S.2. Pokud nebudu řídit, výše uvedené neplatí, bereme 2.

Celý článek | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek