RC klub Kramolín
Dnešní datum: 02. 06. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Nýrsko - 30.8.2014 - 8
RC rally
zobrazení: 827
známka: 0


* Poprvé a snad ne naposledy

Vydáno dne 11. 06. 2007 (3317 přečtení)

1.RC Rally Kramolín - malý nezúčastněný pohled jednoho zúčastněného - článek pro Plzeňský deník

Nadšený potlesk, provolávání slávy, předávání cen, úsměvy a blesky fotoaparátů provázely závěrečné hodnocení závodníků a průběhu závodu. Atmosféra velkých závodů, i když v poměrně malém měřítku proti nim. Ale to „malé“ není v kvalitě celého dne...... A o co se jednalo?
Na závodišti areálu AMK Nepomuk v Kramolíně se v sobotu 2.června 2007 uskutečnila první RC Rally Kramolín. Upřesněno pro laiky – soutěžní závodní den řidičů dálkově ovládaných autíček – tedy modelů RC modelů rally aut v měřítku 1:10. Pravidla těchto rally jsou dána seriálem RC Hobby Rally Cup, tedy oficiální. V uvedenou dobu se jel první závod nového sdružení – RCK Kramolín – dalšího „spolku“ autíčkových nadšenců. A velkého nadšení bylo zapotřebí, poněvadž založení, organizace, zajištění všech náležitostí a průběh akce vyžadovalo od zakládajících členů sdružení a dalších pomocníků ohromné nasazení a mnoho času a energie.
Do výborného průběhu sobotního dne zapadalo i „zajištění“ pěkného počasí..... Mezi soutěžícími bylo též mnoho dětských závodníků a těm se obzvlášť hodně fandilo! Odměny čekaly na všechny, vítězové pózovali na stupních vítězů, pan starosta obce Kramolín s paní místostarostkou upřímně blahopřáli všem soutěžícím. Nezapomnělo se ani na občerstvení a komentáře hlasatele byly mnohdy dosti osobní – vždyť se tu zná skoro „každý s každým“..... Korunou a závěrem dne byly pak noční projížďky – volné závody osvětlených autíček.
Příjemný a veselý den plný družného zaujetí a kamarádské atmosféry v krásném prostředí areálu uběhl jako voda – pro hosty, organizátory i závodníky (mnohdy soustředěnými v jedné osobě). Nyní se dá již jen těšit na start druhé RC Rally Kramolín letos na podzim a doufat, že se povede tak dobře jako ta první. Organizátoři i účastníci Vás zvou již nyní – přijeďte a užijte si s námi – v Kramolíně je krásně!

Milada Nováková, s laskavým svolením autora upravil NovakO

Celý článek | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek