RC klub Kramolín
Dnešní datum: 08. 06. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Rejštejn - 6-8.11.2009 - 64
vyhlášení 2009
zobrazení: 1486
známka: 0


* Poježdění polítání v Nepomuku

Vydáno dne 19. 11. 2008 (3301 přečtení)

15.11. zorganizoval Jirka halu v Nepomuku a vzhledem k tomu, že se blížilo vyhlášení RC Rally Cupu, využili jsme možnosti otestovat auta před závěrečným i závody. A nejen to...

Po příjezdu do haly jsme zjistili, že jediný chybí Jirka s klíčemi od haly, ale dočkali jsme se brzy. S tím testováním jsem to nebral nijak vážně a auto jsme vezli jen jedno, Michalovo. Zato jsme vzali Blada a Kestrela.
Pokud bych měl shrnout dojmy, tak to byla paráda. Sešlo se asi 20 lidiček a k vidění byly auta 1:10, 1:5, MiniZ, MiniInfera, z polítadel pak Blade, Kestrel, Lama, Chinook a další. V jedné chvíli jezdilo po place až 8 aut a nad nimi kroužily 4 vrťasi. Tady jen jedna výtka všem, je třeba trochu se respektovat a nejezdit s auty pod nohy pilotům a obráceně, nelítat zbytečně nad rejdiště aut.
Doufám, že si to užili všichni jako já, asi ano - Jirka zjistil, že se dá lítat, aniž by něco rozbil, Vláďa zjistil, že vrtulník opravdu létá a s vyměněným Bladem brázdil vzduch perfektně, což se mu s EasyCoptrem nepovedlo (ukázalo se, že to byl opravdu zmetkovitý kus), Jarda Štekl majestátně brouzdal s Chinookem a proháněl Kestrela, Michal potrénoval jak auto tak Blada, já jsem Kestrela dostal do vzduchu, ale bude to chtít trochu poladit, ostatní se proháněli a auty,... Ani se nám po dvou hodinách nechtělo domů
Nevím jestli někdo něco nafotil, pokud ano, snad se dočkáme fotek v galerii.
Prostě pokud budu v Kramolíně a bude zrovna k dispozici hala, jsem tam zase.

Fotky jsou v galerii.Celý článek | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek