RC klub Kramolín
Dnešní datum: 06. 06. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Beňovy - 11.7.2015 - 19
RC rally
zobrazení: 868
známka: 0


* Pojďte si hrát - Neurazy 6.9.2009

Vydáno dne 14. 09. 2009 (3408 přečtení)

Další akce na které jsme se byli předvést

Začátkem června jsem byl požádám o zajištění účasti modelů na akci pro děti konané začátkem září v Neurazech. Jelikož je hlavní pořadatelka moje dobrá kamarádka, akce se termínově nekryla s ničím co jsme měl tou dobou v diáři a každý modelář se rád předvádí nebyl důvod účas neslíbit.
Bohužel se několikrát měnil termín závodů RC WRC Cupu v Třemošné a tak jsem nakonec musel volit mezi závody a předváděčkou. Jelikož jsem slíbil že přijedu a ukecal Jirku aby mě v tom nenechal samotného vyrazil jsem do Neuraz. Počasí se vydařilo, po příjezdu (Jirka na mě již čekal s plně naloženým autem) jsme dostali vymezený kus hřiště s poznámkou, aby jsme toho moc nezničili (myšleno trávník, fotbalisti jsou na něj opatrní). Neposlechli jsme a zničili toho dost (ale o tom dále). Přesunuli jsme se s Jirkou a vším harampádím na druhý konec hřiště a začali vybalovat.
Okamžitě se kolem nás seběhli první děti a jako obvykle největší zájem vzbudila motorka. Ale jen do té doby než jirka z auta vyndal obludu - Tatru 815 4x2. Tohle monstrum zaujme každého - nejdřív velikostí a potom rámusem který vydává.
Začali jsme jezdit, zjistili že tráva posečená na fotbal je pro rally speciály 1:10 moc vysoká a ježdění je trápení nás i techniky. Jirka během prvních jízd překroutil řemínek a začal opravovat (což je asi jeho oblíbená činnost na předváděčkách - dělá to pořád :-) ). Protáhnul jsem motorku, jezdila parádně - travnatá plocha je to, co jí (a mému neumění ji řídit) sedí nejvíc. Jirka protáhnul Axíka, jako obvykle ho půjčil i dětem které jsou nadšené z toho že šplhají po kamenech (a bleskurychle urazili servo takže Jirka opět opravoval), pár jedinců se pokoušelo jezdit i s mojí desetinou ale tráva byla fakt dost vysoká, dětičky se u nás střídali, někteří tatínkové zůstávali docela dlouho a vyptávali se na spoustu detailů, prostě předváděčka jak má být.
Jezdil jsem s motorkou a abych nezaostal za Jirkou v ničení modelů při 3 baterii najednou přestala jet. Vyzkoušel jsem základní věc - vyměnil kompletní palubní zdroje, ale nic. Takže nejspíš práce pro klubového elektronika Ondru. Nakonec jezdila už jenom blbě jedna desetina, opravený Axial a Tatra. Prostě předváděčka jak má být!
Dětičkám (i rodičům) se u nás líbilo a my máme doma co opravovat. Takže příště zase AHOJ!
PS: Brzy přidám pár fotek z akce

Celý článek | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek