RC klub Kramolín
Dnešní datum: 26. 03. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Kramolín - 18.9.2010 - 59
RC rally
zobrazení: 1191
známka: 0


* Malá hádanka pro bystré hlavičky …

Vydáno dne 25. 10. 2021 (818 přečtení)

… aneb než se přiznám k další (?) opičárně :-)

Abych nebyl tak úplně tajemnej, přiznám jednu věc – jde o „resuscitaci“ jednoho mého staršího modelu, který byl svého času odložen „na poličku“, kde na něj „padal prach“. Ale nikdy neříkej nikdy a když se okolnosti sejdou v příhodné konstelaci, tak se může i historie vytáhnout na světlo. Jaké okolnosti k tomuto kroku vedly, to možná (?!) popíšu v samostatném článku, ale teď už víc neprozradím. Jen doplním, že dále popisovaný přípravek jsem k plánované „resuscitaci“ NUTNĚ potřeboval (to nutně berte samozřejmě s velkým počtem uvozovek) a jeho výroba mě docela bavila, kdo pozná použité komponenty, ten dostane bonusové body :-) :-) :-)

Tak jdeme na to?

základna

- pohled zdola


základní komponenty

- žlutý a červený díl jsou již po upravě


detail podstatné části červeného dílupřípravek s chráničempřípravek se sejmutým chráničempřípravek připravený k použitíTak co, už víte z čeho a k čemu to je? :-)


Celý článek | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek