RC klub Kramolín
Dnešní datum: 07. 12. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Beňovy-12-13.7.2014 - 11
RC rally
zobrazení: 404
známka: 0

Reklama

Reklama

* Estes Crossfire

Vydáno dne 30. 11. 2013 (1479 přečtení)

Raketa, která čekala 2 roky ve skříni na stavbu. Sakra to to letí. Stavbu Amazonu ze stejné krabice Estes - Tandem-X (E2X/SL1) Kit Launch Set jsem popisoval v listopadu 2011.

No nic. Teď se i druhá raketa dočkala kompletace.

CRF1


Po vybalení je vidět, že na rozdíl od Amazonu je o chloupek složitější a taky se bude muset sem tam něco přibrousit, přiříznout, ošmirglovat,... Při stavbě si vystačíme se skalpelem, brusným papírem (jemný), lepidlem (použil jsem řídký vteřiňák od PM a nějaké univerzální od UHU), nůžkami. No a barvy dle vkusu.

Stavbu nemá cenu popisovat, je krásně nakreslená v návodu. Po zkušenosti s Amazonem jsem postupoval téměř jak je v něm popsáno. V podstatě jsem jen barvil úplně na začátku. No moc jsem se s tím nepáral, jen červená, co jsem měl ve skříni. Stejně tak obtisky, ty mě nebaví a tak je Crossfire bez nich. Jen černý pásek pod hlavicí jsem nalepil pro rozbití bílé plochy.

GRF2

Stavba se dá zvládnout odhadem tak za 2 hodinky, pokud bude schnout barva. Já se u toho pincal asi tak 4, ale stihnul jsem při tom jiné domácí práce a oběd :-)

Tak a teď ještě koupit motory a po Vánocích jdeme lítat. Poopravím na chalupě Amazona a párkrát je pošleme do vzduchu. Jsem na to zvědavý, Crossfire by měl se slabším motorem B4-2 lítat jako Amazon s C6-3. Doufám v hojnou účast sběračů a fotografů.


Celý článek | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
23.11.2019: RC Rally Západní Čechy vyhodnocení ročníku
Tradičním Rejštejn. Vyhlášení a závody. Všichni jste zváni.

07.12.2019: Dvanáctá Mikulašou
Jihočeské RC rally.
7.-8.12.2019
Účastní se sekce RCK JIH :-) Podrobnosti na stránkách pořadatele RCR Tábor.
Zakončení sezony.

31.12.2019: Kramolínské polítání
Tak buď na Silvestra nebo na Nový rok to snad klapne. Záleží na počasí a na únavě. Termín uprostřed týdne bohužel věstí pozdní příjezd na Silvestr :-)
NECHÁME SE PŘEKVAPIT :-)


Počítadlo


Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek