RC klub Kramolín
Dnešní datum: 11. 12. 2018  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Tojice - 11.4.2009 - 46
Tojic cross
zobrazení: 831
známka: 0

Reklama

Reklama

* 5. RDO RC Rally Křemže …

Vydáno dne 10. 10. 2018 (199 přečtení)

… aneb, pojedeme se podívat, jak to dělají sousedé

Aleš S. se nám tak namlsal „automodelařiny“, že se nehodlal smířit s koncem „západočeských závodů“ a tak začal pokukovat po něčem „na jihu“. Takže se byl podívat na dvoudenní závody v Lužici a následně mě začal očkovat na závody v Křemži – nejprve jen na kukandu a stačila jedna cesta busem z práce (oba jsme „atomovci“) a bylo jasno, že bychom si mohli i zajezdit. Pročetl jsem si pravidla, poptal se na nějaké detaily Petra Havlíka a když bylo vše v pořádku, tak jsem sebe a Aleše přihlásil – mají omezený počet startujících a na nelicencované zbývalo v pondělí jen šest míst. A ještě v pondělí večer se také přihlásil Sebík, hned poté, co jsem mu slepil totálně rozbitý čumák – samozřejmě že jeho myšáka … :-).

A dnes (úterý) jsem koukal, že zbývají již jen tři volná místa … :-)

Takže, vyslanci západu míří mezi jižní kolegy ve složení Sebík, TT01, Mitsubishi Lancer EVO, Aleš, TA02, Porsche 911 GT2 a já, T02, BM M3 E30 RCK … :-)

příprava na závody … :-)
Celý článek | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
30.12.2018: Kramolínské polétání
Návrh termínu pro polétání před koncem roku. 29.12. bych rád na Poledník a 31.12. budeme asi po bigbítu, pokud se sejdeme v putice :-) Navrhuje MiraH


Počítadlo


Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek