RC klub Kramolín
Dnešní datum: 04. 06. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

RCK 1.1.2015 - 7
tradiční novoroční polétání
zobrazení: 782
známka: 0


* 5. RC Rally Třemošná 14.6.2008

Vydáno dne 18. 06. 2008 (5673 přečtení)

Předpověď slibovala dobré počasí, Libor sliboval hezké tratě a dobré občerstvení, my jsme dlouho nejezdili a tak jsme do Třemošné vyrazili v hojném množství. Na tyto závody se také podařilo dodělat alespoň 3 týmové kastle a tak jsme měli premiéru startu kompletní trojice v závodech týmů.

Ráno jsme vyrazili s Michalem a po příjezdu lehce před 9 jsme na místě našli Ondru, Elču a Tonyho. Ondra vybral místečko a tak jsme zaparkovali a rozložili naše ležení.

Třemošná depo 01


Proběhla registrace závodníků a tradiční pokec se všemi zúčastněnými. Při přehazování kastlí jsem zjistil, že jsme všechny kastle vyměřovali na Martinově podvozku a tak všem sedí jenom mě ne, mám na TTčku jiné parohy :-) Naštěstí se mi podařilo zapůjčit ty správné od Martina Ubla (snad se nepletu) a tak jsme mohli skutečně nastrojit auta do týmových kastlí.

Třemošná auta 02


Kastle vypadá velice dobře a na trati se rozhodně neztratí. Teď k tomu ještě doladit jízdní výkony.
Třemošná auto


Libor vypsal 12 RZ a zpočátku jsem měl trochu pochybnosti, jak se to stihne odjet. Ale trochu předběhnu - odjelo se vše v klidu a pohodě. Již po prvních RZtách bylo jasné, že špičku pole neohrozíme. Bez větších komentářu mrkněte na graf umístění po jednotlivých RZtách
pořadí po

a je jasné, že s celkovým pořadím jsme zrovna moc nemíchali. Trošku zajímavější je, že jsme získali 8. bodů do hodnocení týmů a tak jsme náš zisk zvedli na 12 bodů a jsme na průběžném 9. místě šampionátu.
Zajímavější to už bylo mezi námi. a tak jsem stvořil ještě jeden grafík, který nahradí dlouhé povídání - pořadí v jednotlivých RZtách.
pořadí v

Tady už některé RZ snesou komentář :-)) a ostatní si domyslíte:
1. RZ - Elča poráží Tondu,
4. RZ - Ondra ji jako jedinou prohrává, mě se daří RZ vyhrát (v rámci RCK),
5. RZ - Michal nás všechny válcuje nejrychlejším časem,
7. RZ - Daří se mi vyhrát a podruhé a naposledy dnes porazit Ondru.

No a to je k vlastnímu závodění asi vše. Ke celému dni ještě pár poznámek. Celý den bylo opravdu hezké počasí, jen asi čtvrthodinku padalo pár kapek, ale ty nestačily ani na pokropení trati aby neprášila. Jednotlivé RZty byly dobře vyznačené a dost nápadité, jen u hřiště jsem si myslel, že jsou v nich trialové prvky, ale daly se odjet taky. Nejhezčí RZ byla v lese na šiškách, rychlá a efektní pro diváky.
Takže podařená rally a hezky strávený den.

V galerii najdete fotky od Tonyho a ode mne, na rc rally najdete výsledky a časem asi taky komentář pořadatele (k dnešnímu dni jen výsledky).


Celý článek | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek