RC klub Kramolín
Dnešní datum: 18. 08. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

RC Rally Kramolín 21.9.2013 - 14
foto Eyla a MH
zobrazení: 485
známka: 0

Reklama

Reklama

* 5.6.2010 Dětský den Kramolín

Vydáno dne 08. 06. 2010 (2633 přečtení)

V sobotu 5.6. jsme se sešli na již tradičním Dětském dni. Letos nám přálo počasí a tak po deštivém týdnu sluníčko přilákalo 31 dětí, které se zúčastnily připravených radovánek.

Samozřejmě přišel nespočet rodičů, babiček a dědečků, kteří své ratolesti na Dětský den vyprovodili. Také jsem napočítal alespoň 7 kočárků s drobotinou, která určitě bude soutěžit v příštích letech.

Hanka s Ondrou připravili jednotlivé soutěžní disciplíny. Jak tradiční, které opakujeme každý rok (chůdy, malování, basketbalový koš,…) tak i nové, pro zpestření a vyzkoušení si nových dovedností (bludiště, plechovková střelnice, skládání obrázků z knoflíků,…). Všichni si našli oblíbenou disciplínu a všichni bez rozdílu věku splnili (někdy s dopomocí rodičů, babiček, dědečků,…) všechny soutěže. Jak jsem tak občas mrknul od mnou svěřených chůd, viděl jsem, že některé disciplíny si vyzkoušeli i dospělci. Tak jsme mohli vidět závod maminek ve skákání v pytlích, občas se někdo odvážil na chůdy a u basketbalového koše to občas vypadalo jako utkání děti versus dospěláci.

Po splnění všech soutěží se děti rozprchly ke svým oblíbeným soutěžím a dál kreslily, házely, skákaly,… ale při shánění k rozdílení cen přišly všechny. Kromě malé odměny u jednotlivých soutěží (bonbóny, balónky, samolepky,…) jsme měli na závěr připraveny ceny pro všechny soutěžící. Každý dostal tašku se sladkostmi a drobnými cenami a slíbené překvapení – EPP házedlo.

Chvíli na něj všechny děti koukaly, pak si je od nás nechaly složit a nastal rej letadýlek na letišti. Házedla lítala nahoru, dolů, padala, srážela se, mlátila lidi do zad, prostě správně bláznivý letecký den. Dokonce jsme měli problém přilákat děti k připraveným buřtům a limonádám. Povedlo se. Když vyklidily plochu hřiště, ukázali jsme jim trochu větší letadla – prolítli jsme Čmeláky a Michal s Tondou malé vrtulníky.

Všichni jsme se posilnili buřtem a opět vypuklo házedlové šílenství, do kterého jsme se zapojili i my. Ukazovali jsme jak správně házet malé letadélko těm, kteří na to ještě nepřišli, házeli si mezi sebou, házeli a házeli. Prostě jsme se s dárkem pro děti trefili a udělali jim radost (sobě taky). Jedno házedlo jsme za klub věnovali starostovi obce panu Kristovi jako dík za podporu našeho klubu.

Řady omladiny i dospělých začaly pomalu řídnou a i my jsme postupně začali uklízet a kolem sedmé hodiny jsme Dětský den ukončili úklidem hřiště. Byla to moc podařená sobota a všichni bez rozdílu věku si ji užili.

V neděli mě potěšilo, když jsem potkával omladinu s házedly, jak hledají vhodné místo pro vypouštění letadel. Jak to dopadlo? Skončili na pahorku, stejně jako my před 30 lety a zjistili, že tady to lítá nejlíp.

Chtěl bych poděkovat obci Kramolín za podporu klubu, Hance za přípravu disciplím, všem, kteří nám pomohli zajistit dozor u jednotlivých soutěží a pomohli s přípravou Dětského dne. Náš dík a spokojenost dětí patří také firmě Freeair za házedla Mini Happy s naším potiskem. Pánové Luboš Chvátal a Boris Guič vyrobili a za přátelskou cenu dodali výborně létající nerozbitné (prakticky vyzkoušeno všemi zúčastněnými) jednoduché házedlo, které udělalo a ještě udělá moc a moc radosti.

Fotky od Tondy samozřejmě v galerii.
Originál házedlo od Freeairu, naše bylo samozřejmě HEZČÍ.

Celý článek | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
31.08.2019: RC Rally Západní Čechy Klatovy
Seriál obsazený našimi jezdci. Více info na stránkách pořadatele.

14.09.2019: 12. RC Rally Luznice
Jihočeské RC rally. MČR RC Rally
Účastní se sekce RCK JIH :-) Podrobnosti na stránkách pořadatele RCR Tábor.

15.09.2019: 13. RC Rally Lužnice
Jihočeské RC rally.
MČR RC Rally
Účastní se sekce RCK JIH :-) Podrobnosti na stránkách pořadatele RCR Tábor.

20.09.2019: 14. RC Rally Lužnice
Jihočeské RC rally.
20.-21.9.2019
Účastní se sekce RCK JIH :-) Podrobnosti na stránkách pořadatele RCR Tábor.

28.09.2019: RC Rally Západní Čechy + MČR RC Rally Třemošná
Seriál obsazený našimi jezdci. Více info na stránkách pořadatele.
A Mistrovství ČR!!!

12.10.2019: RC Rally Západní Čechy Třemošná
Seriál obsazený našimi jezdci. Více info na stránkách pořadatele.

12.10.2019: 7. RDO RC Rally Křemže
Jihočeské RC rally. Účastní se sekce RCK JIH :-) Podrobnosti na stránkách pořadatele RCR Tábor.


Počítadlo


Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek