RC klub Kramolín
Dnešní datum: 04. 06. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Třemošná 28.5.2015 - 4
Třemošná 28.5.2015
zobrazení: 834
známka: 0


* 4. závod RC WRC ACTIVA rally Třemošná 20.6.2009

Vydáno dne 20. 06. 2009 (2825 přečtení)

Sice jen za slabé účasti RCK (pouze Tony a já), ale i tak pohoda a příjemně strávený den.

Protože ostatní členové RCK si vymyslili pro svou neúčast nějaké chabé výmluvy (tu šipky, tu fotbal, tu psí výstava, tu nějaká oslava... - až si tohle přečtou, zakousnou mě... :-) ), museli jsme klubové barvy hájit sami dva. A i přesto jsme si, myslím, závody užili a pěkně si zajezdili.
Včera jsem naložil v Kramolíně stoleček, židličku, stan od Martina a dnes ráno v Plzni Tonyho. Snažili jsme se s Tonym vyrazit dříve, ale i tak jsme do Třemošné dorazili mezi posledními - částečně také díky tomu, že jsme se opět na poprvé (ani na podruhé...) nestrefili ke hřišti, takže jsme si pěkně zajezdili po Třemošné - my si to prostě nezapamatujeme! Když jsme zaparkovali (na podruhé, poprvé jsme byli vyhnáni, že prý je tam trať!), přihnal se Milda, že nám pomůže postavit stan - popadl pytel s obsahem a už se hnal ke svému autu. Podařilo se nám ho vrátit zpět, načež nám ho mohl za odměnu pomoci postavit - když viděl, jak se s Tonym trápíme s Martinovým hybridem (sestava z několika druhů. ale bez návodu!), se slovy "pusťte k tomu strojaře" jej sestavil a "vynutil" si toto poděkování (tímto splňuji :-) ). Následně se pod záminkou nastavení Tondova TBčka vecpal k nám pod stan a po chvilce se u nás objevil i Riki, takže v našem příbytku nebyla o zábavu nouze, zvlášť, když jsme půjčovali jednotlivá cizí RC auta (vždy, když se někdo vzdálil) sousedovic Lucince (s modelařinou se musí začínat v útlém věku...).
Na závodech se sešlo 26 pilotů, na které čekaly záludnosti 9ti RZ - nutno přiznat, že některé úseky stály za to. Nebylo to tentokrát tak náročné "na plíce", ale spíše "na ruce". A až na tradiční "lesní horskou" RZtu u hřiště (naštěstí bez výběhu na hřiště) všechny ostatní se daly slušně zvládnout. Alespoň pokud mohu hovořit za sebe, já jsem s jízdami spokojen, mám pocit, že jsem si závody užil a netrápil se. Sice mi párkrát pozlobila technika, ale dobrý pocit z celého dne zůstává - trochu mě mrzí poslední RZta (2x hřiště), kde jsem musel uprostřed RZ auto dvakrát po sobě (v rozmezí asi 10m) vypnout a zapnout, abych vůbec dojel do cíle. Ale když nabíječka ukázala v aku 190mAh zbytkového náboje, pochopil jsem. A to mi Tony říkal, že jsem srab a opět měním baterky (aby následně on po těchto slovech zůstal stát uprostřed RZty na prázdné aku :-) ).
Zkrátka, myslím, že se den a závody povedly, s Tonym jsem po skvělém vzájemném "hecování" vydali ze sebe maximum a Třemošnou si užili - a o to má v modelařině (a nejen v ní) jít především - relax, odpočinek a hlavně zábava, nekažená malichernými spory a problémy všedního dne. Díky pořadatelům. bylo to bezva.
Doufám, že jsem na nic důležitého nezapomněl, chtěl jsem být rychlejší než tradičně rychlý Tony s fotkami (které se zajisté brzy objeví zde v galerii), jo, a koho by přeci jen zajímaly výsledky, tak jsou u Libora na stránkách.
Edit 20:40 - tak jsem to zase nestihl, fotky od Tondy už jsou v galerii..., nemám šanci!

Celý článek | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek