RC klub Kramolín
Dnešní datum: 26. 09. 2018  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Rejštejn 2013 - den druhý - 3
foto - novako&Eyla
zobrazení: 384
známka: 0

Reklama

Reklama

* 28.12.2008 - Dětské závody Nepomuk

Vydáno dne 05. 01. 2009 (2103 přečtení)

Abysme toho neměli málo, 28.12. jsme s RC-Cars Nepomuk (tedy spíš jen s JirkouCBX) pořádali závody pro děti a jejich autíčka.

dětské závody III plakát V neděli ráno jsme upravili trať, kterou jsem si nechali z předešlého dne nataženou. Tradiční slalom a zajíždění do garáže měl Jirka výborně vymyšlený a tak pomocí nařezaný chráničky na potrubí a oboustranné lepenky velmi rychle vyrostla trať na zkoušku zručnosti. Netrpělivě jsme čekali zda se dostaví i nějaké dětičky na závody.:-) Dostavili. Modely nejrůznější - od 100% hraček po velmi hezké 1/10 RC. Chvilku jsme přemlouvali i Katku, aby se taky přihlásila, ale podařilo se to až poté, co se přihlásila jedna z příchozích maminek a nakonec i Jarda Štekl. Předvedl jednoznačně nejmenší model na trati, cca 6 cm RC z Tesca jelo rychle a čistě. Tak bylo naplněno heslo o účasti dětí ve věku od .... do.... let (vynechávám záměrně, aby si to někdo nevztáhl na sebe.)
První kolo slalomu proběhlo úspěšně. Na některých byla viděl velká vyježděnost, na některých zas, že vlevo a vravo je úplně jedno a pod plným plynem letící auto devastující trať je lepší než čistě projetý slalom :-). V pauze jsme společnými silami předvedli vrtulníky. Nenastal žádný karambol a tak jsme snad zaseli na větší úrodu vrťasů na Nepomucku :-)
Druhé kolo slalomu se jelo v obráceném směru a vynechali jsme zajíždění do garáží. Trošičku jsme tím zrychlili program :-) Zatímco v pauze proběhlo předvádění RC aut z našich stájí, Jardovy obludy 1/5 elektro a dalších, připravovali jsme ceny pro všechny zúčastněné. Nepomucký kluci koupili pár autíček a my jsme prohrábli naše zásoby, a tak pro každé zúčastněné děcko byla připravena plná náruč dárků. No po Ježíškovi další nadílka určitě nezamrzí.
Na závěr si to dětičky rozdali na závodní trati a jel se hromadný závod. První problémek byl rozdělit je do skupin aby se nerušili, druhý problém dosah vysílaček hraček. No některé děti si hezky zaběhali. Ještě mi zbyly nějaké ceny a tak každé děcko dostalo drobnost za odjetý závod.
No a konec? Vyhlásili jsme výsledky závodů. Děti si odnesli připravené ceny a k tomu samozřejmě i diplom za účast a první 3 za pořadí.

V galerii jsou fotky od Tondy a do zítřka přibydou i ode mne a Michala. Jo a taky jsem zjistil, že článeček zplodil i Jirka, tak máte co číst pro srovnání.Celý článek | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
15.09.2018: Podzimní Lipenecký historik
MK Lipence

22.09.2018: RC Rally - Třemošná + MČR RC Rally
Seriál RC Rally - více RC RALLY ZÁPADNÍ ČECHY.

13.10.2018: Zavírání nebe
Letiště MK Bolešiny - další akce "za rohem" tak snad to vyjde.

14.10.2018: Drakiáda Bolešiny
Po zavření letiště výtvory na provázku :-)


Počítadlo


Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek