RC klub Kramolín
Dnešní datum: 30. 05. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

DD Kramolín - 5.6.2010 - 34
dětský den
zobrazení: 1162
známka: 0


* 2. RC Rally Západní Čechy - jak bylo

Vydáno dne 03. 04. 2011 (3086 přečtení)

Než dlouhé články, raději se podívejte na fotky.
Tondovy fotografie vám přiblíží velmi podařený den.
Nebo přeci jen pár slov?

edit Fotky Míry W.
Ájino fotky
fotky celica13

Opět jsme měli štěstí na počasí. Přes týden sprchlo jen minimálně a v sobotu bylo vynikající počasí. Až jsem se divil, i 7. ročník se po stránce očasí vydařil na 1. Hřiště od minulého týdne vyschlo a i výjezd do lesa byl natolik schůdný, že se dal nejen vyběhnout, ale i vyjet. Nedošlo tak na moje černé můry, jak na něm budou závodníci padat. Jediný kopyto byl MartiN, který si ustlal, bohužel to vypadá, že ho nezachytil žádný z fotografů.
Ale popřádku. Stavba trati minulý týden, dplnění otočných bodů a přesného vyznačení v pátek Martinem a Ondrou a já jsem přišel v sobotu ráno k hotovému :-) Na přihlášené jezdce jsem koukal asi ve středu a v sobotu ráno jsem se nestačil divit. 37 jezdců, to je velmi hezká účast. Dokonce přijel i Petr Pavlát, mistr republiky 2010. Doufám, že se všem u nás líbilo.
Malá poznámka hlavně pro mladší a nové jezce, kluci, když někam přijedu, alespoň zabučím, já vím, že se neznáme, ale je to tak nějak základní pravidlo slušnosti a dobrým zvykem. Ahoj nebo Dobrý den ještě nikoho nezabilo.
Po první RZ bylo rozhodnuto jet závody na 7 RZ a já měl jistotu, že i když jsme se snažili natáhnout tratě delší než vloni, opět se vítěz nesveze víc než 30 minut. No jo, ale copak to jde, když "blázni" ze špičky jezdí čím dál tím rychleji? To budeme asi tahat tratě do Polánky nebo Nepomuku. Vzhledem k tomu, že jsem se vloni prý osvěčil, tak jsem i letos nejel a staral se o trať. Alespoň měli všichni z RCK klid na závodění a trať byla vždy před RZtou připravena. Chci poděkovat Milanovi Širokému, který mi na prvních RZtách pomáhal.
Když všichni jeli, měl jsem čas na klábosení, klobásku a sledování výsledků. Ondra se pohyboval v prostředku pole, ale překvapil Vašek Polata, prostě v Kramolíně roste nový závodník. Teď to chce pořídit konkurenceschopnou techniku a trénovat. Auto zajistě opatři rodiče a na trénink je místa dost. A pak se budou třást přední příčky šampionátu. Tonda , Eliška, Martin a Michal se pohybovali několik příček pod Ondrou, měnili si pořadí ale pořád závodili, jak jen to šlo. Hlavně si všichni užívali až do samého konce.
Díky všem za pomoc při úklidu trati. Tedy já si ho dal s Michalem ještě jednou, když Kupilda volal, že mají málo vymezovacích pokliček. Ještě jsme znovu na kopci obrátili okraje trati, jestli tam nebude nějaká zapadlá. Bohužel, doufám, že se najdou v jiné bedně, než kam patří.
Pohodový den utekl jako voda. Bez problémů s tratí nebo technikou, alespoň jsem si nevšiml nebo si nikdo nestěžoval :-)
Před vyhlášením jsme vylosovali drobné ceny a 2 chladničky do auta (na plechovku a namazanej chleba, jak někdo prohodil trefně v plénu). No a pak již vyhlášení vítězů. Kompletní pořadí najdete na Třemošenským webu.

Děkuji všem za účast a pohodový den mezi stejně potrefenými :-)

Ceny nám věnovala firma Šmíd a Lenka Polatová. Chladničky jsme pořídili z klubových peněz.

P.S. Lenka se sice na závěr nechtěla fotit, ale nakonec jsme měli problém ji dostat od stupňů vítězů. Taky se není co divit, byli tam samí vypracovaní sportovci :-)

Celý článek | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek