RC klub Kramolín
Dnešní datum: 08. 06. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

RC Rally Kramolín 21.9.2013 - 17
foto Eyla a MH
zobrazení: 940
známka: 0


* 1. RC Rally Klášter

Vydáno dne 11. 10. 2008 (2241 přečtení)

Další díl našeho seriálu se jel 5.10.2008 v obci Klášter

Po zkolabování pořadatelského týmu z Horšovského Týna se pořádání dalšího dílu seriálu rally ujal Milda společně s JirkouCBX. Bylo to od nich velice odvážné rozhodnutí, neboť na přípravu měli velmi málo času. Patří jim naše poděkování že se do něčeho takového pustili.
Podařilo se jim zajistit přístup do prázdného seníku v Klášteře s možností využití okolních ploch. A nutno říci že postavili atraktivní tratě na pro nás stále ještě takřka exotickém asfaltu.
Z klubu RCK jsme se bohužel zůčastnili pouze já s Tondou, neboť termín, jak již dříve avizoval Ondra na stránkách seriálu (mimochodem takřka neudržovaných a nefunkčních, přesto však jezdci stále navštěvovaných) kolidoval s konáním výstavy ModelHobby v Praze, které se pravidelně zúčastňujeme. Byli jsme tam i letos, přinesla do našeho klubu několik nových modelů a spostu zážitků (řekněte kolikrát se někomu povede aby dostal svolení vyplenit kamarádův vinný archiv :-) ). Ale bohužel se nám nepodařilo zajistit hlídání i na neděli, takže v sobotu večer jsem vyrazil z Prahy směr sladký domov.
Startovat se mělo v 9 hod, já dorazil i s bufetem v 8:45 a byl jsem asi tak 10. závodník. Přiznám se že mě to potěšilo hned ze dvou důvodů - bude brzy konec a i nějaký ten bodík přibude na moje konto. Najednou se začali objevovat další auta a nakonec nás jelo 21. To je docela slušná účast a rozhodně potěšilo i to, že se objevili zase nové tváře mající zájem si s námi zajezdit. Docela jsem zvědav na posezónní shrnutí kolik závodníků se během celého roku postavilo na start.
Závod probíhal ve velice slušném tempu a i občasné protesty a dohadování už tak nějak k našim závodům patří (někteří jedinci z řad závodníků a jejich doprovodu si to prostě nedokáží odepřít a usilují o vítezství za jakoukoliv cenu). Počasí se také vydařilo, ranní chlad byl vystřídán krásným slunečným počasím a tak k celkové spokojenosti nakonec nechybělo nic, zvlášť když se mi přece jen podařilo vydolovat 1 bodík za 15. místo v celkové klasifikaci.
Ze svého pohledu závod hodnotím jako velice vydařený, ještě jednou díky pořadatelům za jeho uspořádání. Díky účasti Tonyho se můžete podívat na fotky do naší galerie, celkové výsledky najdete na stránkách šampionátu.

Celý článek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek