RC klub Kramolín
Dnešní datum: 07. 12. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Martinka je všude :-) - 16
prostě Kramolín ...
zobrazení: 569
známka: 0

Reklama

Reklama

* Lítání na přelomu roku

Vydáno dne 11. 01. 2018 (699 přečtení)

Tuhle tradici jsme částečně neopustili. 30.12. jsme se sešli, sice ne ve stanovený čas, ale odpoledne a hlavně sešli. Hned v úvodu zametu s termínem 1.1.2018 - nesešli jsme se, respektive jsme se ani nepokusili domluvit. Tak posunujeme první lítání 2018 na zatím blíže neidentifikovatelné datum.

A jak bylo 30.12.???
PARÁDNĚ. Nejdřív jsem musel vysvětlovat, proč že to nemám nové letadlo. Ale brát nové dmychadlo do studeného počasí poté, co jsem rok nelítal,... asi ani ne. Necháme to na teplejší počasí a trochu se rozlítám. Jo a taky by se mi nevešlo na přepravní prostředek, kolečko bylo plně naloženo letadly a raketami a hodilo se i jako stojánka pro trojplocha. Po příjezdu za hospodu jsme vybalili, umístili rampy na rakety a NovakO se jal odpalovat první vesmírné stroje. No, nějak se mu uzemnily a tak po asi 5 marných pokusech uznal, že je třeba vyměnit motor. A už to jelo, raketa stíhala raketu, diváci pěli chválu, všichni jsme nosili ulétnuvší stroje. Jediná ztráta byla u mého Rascala - ve vzduchu se roztrhl a podařilo se najít pouze stabilizátory. Jinak vše v pohodě a schopné dalších letů.
Po raketové části jsme hodili do vzduchu vše co jsme měli. Téměř se vším jsme také dokázali přistát. Jen některé stroje jsou zralé na opravu nebo vyřazení. Ondrovo tradiční přistání na zlomenou vrtuli jen stvrdilo, že je vše jak má být.

Vyblbli jsme se, vyvětrali, zalítali. Tak ať to lítá i v dalším roce tedy v tomto, mám zpoždění s článkem.

Fotografie u Toníčka .....


Celý článek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
23.11.2019: RC Rally Západní Čechy vyhodnocení ročníku
Tradičním Rejštejn. Vyhlášení a závody. Všichni jste zváni.

07.12.2019: Dvanáctá Mikulašou
Jihočeské RC rally.
7.-8.12.2019
Účastní se sekce RCK JIH :-) Podrobnosti na stránkách pořadatele RCR Tábor.
Zakončení sezony.

31.12.2019: Kramolínské polítání
Tak buď na Silvestra nebo na Nový rok to snad klapne. Záleží na počasí a na únavě. Termín uprostřed týdne bohužel věstí pozdní příjezd na Silvestr :-)
NECHÁME SE PŘEKVAPIT :-)


Počítadlo


Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek