RC klub Kramolín
Dnešní datum: 15. 09. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Rejštejn - 5.11.2011 - 22
vyhlášení výsledků 2011
zobrazení: 559
známka: 0

Reklama

Reklama

* Druhé letošní Klatovy, šestý závod sezóny 2017 …

Vydáno dne 04. 09. 2017 (876 přečtení)

… aneb – tentokráte v Beňovech pršelo :-(

Sice nějaké ty poznámky mám, ale můza je asi stále ještě na prázdninách, takže to opět bude heslovité … Jo, a občas mi do mého „bonzbloku“ psala i Bohuni, tak pokud to vyluštím, tak upozorním, že to je vejšplecht sestry :-)

- spaní pod stanem předem zrušeno – nejsou lidi, není počasí, není chuť – takže stačí naložit jen „knedlíka“ … A páčto nakonec jedu sám, v pohodě se dovnitř vejdu – Tony jede přímo s Třemošenskejma a Martin ještě přepočítává časové změny po pátečním návratu z Pákistánu … Jo, a moje holky mě také daly košem, prý je mám ráno nechat spát - taky dobře, aspoň se mě nebudou kolegové snažit v Beňovech opít …

- sakra, něco se popsulo, něco je na hodinách špatně, 6:59 asi není šestá hodina ranní, že! Ale budík zvoní, šotkové mi ho museli přeřídit !!!! To jsou šoky hned po ránu, snídaně holt bude až v pískovně, uvařit si čaj do termosky, sbalit nějaké to jídlo, rychle na toaletu, napsat Toníčkovi SMS o držení místa, naházet věci do auta a vyrazit. Neloudám se, ale lepší než cca. 30 na 30 (30km na 30minut) se nedaří – nakonec vše ok, na vše je času dost …

- 1.RZ – pocitově krátká, taková seznamovací, ale naše časy kolem tří minut. Můj první přežblept – dojedu, koukám na monitor, hledám časy a říkám: „… tý brďo, my máme s Tonym úplně stejný čas, to snad není možný! …“ Jistěže to není možný, tohle je dnešní datum, časy jsou kousek dál … Raději nekomentovat!!! Jo, Tony nás dlouho hledá v celkových výsledcích, zvyklý hledat odzadu, ale nemůže nalézti – překvapivě jsme na 20+21.místě!!! Pořadí: MÚ 2:52, ON 3:14, TČ 3:20, tedy 1:0 „pro zajíce“ …

- přijela vzácná návštěva, pan ředitel s remorkérem, po druhé RZtě bereme lodě (já Korála) a jdeme k vodě – Jiří funí, 11,5kila je docela dost. Úspěch měly obě lodě, remorkér dělal vlny a Korál se přes ně snažil jezdit – skvělá zábava pro děti, ale i dospělé – nějak se zapomíná na závodění :-) – fotečky jsou u Tonyho

- 2.RZ – podstatně delší, nejen pocitově, jelo se mi docela dobře, ale furt to není ono, zkusíme ještě poladit vysílač, když to nejde s rukama … V celkovém pořadí (mezi ON a TČ) se nic nemění, ale v RZtě byl lepší Tony a tak už na mne ztrácí jen vteřinu a stav je 1:1 …

- 3.RZ – opět dlouhá, jízda docela dobrá, ale špatně se mi točí úzké zatáčky – místo přetočení „zadku“ se hrnou ven přední kola, budu muset dát do zadu trochu sjeté gumy. Pocitově jízda fajn, ale Tony mě opět poráží, prostě mi to nejde, mění se nejen rozestup, ale i pořadí a TČ otáčí poměr na 1:2 :-(

- přijela další vzácná (?) návštěva, Bohuni s Vaškem a překvapivě vlakem a ne na kole. Ale přivezla výbornej koláč od „tety Malinové“, tak má malé plus :-)

- 4.RZ – prší, mokro, kluzko, vzadu jeté gumy, to bude žůžo klouzačka – pro mě konečně, asi jsem spíše „mokrouš“, to mají naději i outsajdři :-), jízdu si náramně užívám, auto se konečně chová podle mých představ. Ale na Tonyho to SAKRA zase nestačí, asi mu budu muset zlomit koleno!!! Ani se nejdu koukat na výsledky, je jasné, že ztráta narůstá, pořadí se nemění a poměr se horší na 1:3 :-(

- B. odešla ke stánku – prý pro kafe – a dlouho se nevrací – očividně přebírá funkci „tiskového mluvčího“ a asi mě domů neodveze … Ale po návratu má viditelně lepší náladu a voní z ní mandle … :-)

- v deníku poznámka od Bohuni – citace: „Tonda obětoval cenné vteřiny na startu, aby mě (B) zásobil rumem. Je to zlatý chlapec (ha, ha, ha)“ – konec citace. Asi to raději nebudu komentovat, že … :-)

- 5.RZ – akce se povedla, Tony sice – bohužel – odstartoval včas, ale byv rozhozen péčí o mojí sestru, jede pomaleji než já, takže na mne v RZtě ztrácí 9 vteřin – ne, to je špatně napsáno, nandal jsem mu 9 vteřin !!! :-) Snižuji celkovou ztrátu a vylepšuji poměr na 2:3 … Ale Tony prý je v klidu, prý má na mě 30 minut náskok – vysvětlete mu někdo, prosím, rozdíl mezi minutou a vteřinou … :-)
A taktika by to mohla být úspěšná, je to jasný, Bohuni se bude muset obětovat a ve správný čas před RZtou si vždy objednat u Tonyho donášku rumu – to by bylo, abych ho nakonec neporazil !!! :-)

- a opět citace z poznámek od Bohuni:
„… ten koláč jsem dobře uklidil (Novák) … “ (doplním – před deštěm!!!)
„… Tonda je úchylný na vlasy – pořád mi šahá na hlavu (B) … “
„… u stánku je sekera … Sice ne moc ostrá, ale dva by zabila, když přitlačíš …“
„… je třeba sehnat klíče od nakladačů v lomu, ať si oba adepti na vraždu (tj. mrtvoly) vykopou jámu sami …“
„… zahrnem je pískem, netřeba kopat jámu…“

- 6.RZ – dlouhá, mokrá, klouzavá, krásná, moc krásně se mi jelo … B. splnila svoje poslání, vystresovala Tonyho tak, že jsem ho pojel o 17sekund!!! Jen tak dál, takhle se na to musí – pořadí se sice nemění, ale Tonyho náskok se smrkává na 4 vteřiny a poměr se vyrovnává na 3:3 :-)

- přichází podlá zrada, Bohuni s Vaškem dezertuje (tj. odchází na vlak) a psychická likvidace Tonyho končí, sestra, tohle si budu pamatovat (anebo si to raději napíšu) :-)

- v průběhu dne probíhá diskuze mezi mnou a Tonym o kameře do letadla – snažím se z něj vypáčit kameru z drona, ale chabě se vymlouvá, že samotná kamera nejde vyndat, že to je jen v kompletu s plošinou a ani mé argumenty, že si to upravím a předělám, ho nepřesvědčí … Takže mi raději slibuje k zápůjčce nějakou jinou kameru, prý se mu doma bez využití někde válí … Pak se mu to začíná v hlavě rozkládat a začíná ho děsit poznání, že bude muset doma hledat, hrůza hrůz … :-) Po shlédnutí průběžných výsledků (po 6.RZ) přichází spásná myšlenka: „…tak ti nevím, Nováku, jestli ti mám půjčit kameru, 4 vteřiny jsou moc blízko, rozmysli si, jestli chceš vyhrát a nebo půjčit kameru …!“ Prostě sprosté vydírání!!!

- 7.RZ – s dilematem kamera versus výhra nastupuji na start … Po odstartování zapomínám na kameru a jedu jak z praku, rychle, čistě, v pohodě, prostě paráda … Ale i příroda je proti mně, v půlce z křoví vyskakuje klacek, souká se špršlema do kola, šprajcuje se v podvozku a auto kupodivu nezatáčí a ani nejede. Potvora klackovitá je tak šprajclá, že musím odložit vysílač a oběma rukama jej vylámat ven. Vyjmutí se daří, ale dobrý výsledek je ztracen, asi bude kamera … Vědom si této skutečnosti už nikam nepospíchám a na žádost fotografa opakuji skok na dřevěném přejezdu – není už co ztratit, je třeba se už jen bavit … V cíli moje ztráta narůstá o dalších 40 sekund a poměr se mění na 3:4 a celkové pořadí už se nezmění, ani kdybych Tonyho zahrabal do písku. Jo, Tony místo radosti chodí a nadává, že bude muset fakt tu kameru hledat … :-)

- 8.RZ – poslední RZta je předlouhá, typu „Tour de Beňovy“, co jste si neprohlédli přes den, to uvidíte teď … Jedu v klidu a pohodě, docela dobře a čistě, pocitově i rychle – na výsledky jsem se podívat nebyl a v době psaní tohoto článku ještě výsledky na webu pořadatelů nebyly. Ale co, budu tvrdit, že jsem byl rychlejší a že to nakonec byla plichta 4:4 – pořadí se stejně nezměnilo, ale být 22. (nepletu-li se) z 30ti, to není až tak špatné, že … :-)

- tak to bychom měli, zajezdil jsem si, vyhrál sázku o kameru a pocit, že se Tony utrápí jejím hledáním mě těší víc, než být jednadvacátý :-)

- fotečky jsou tradičně u Tonyho a také netradičně u Bohuni


Celý článek | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
31.08.2019: RC Rally Západní Čechy Klatovy
Seriál obsazený našimi jezdci. Více info na stránkách pořadatele.

14.09.2019: 12. RC Rally Luznice
Jihočeské RC rally. MČR RC Rally
Účastní se sekce RCK JIH :-) Podrobnosti na stránkách pořadatele RCR Tábor.

15.09.2019: 13. RC Rally Lužnice
Jihočeské RC rally.
MČR RC Rally
Účastní se sekce RCK JIH :-) Podrobnosti na stránkách pořadatele RCR Tábor.

20.09.2019: 14. RC Rally Lužnice
Jihočeské RC rally.
20.-21.9.2019
Účastní se sekce RCK JIH :-) Podrobnosti na stránkách pořadatele RCR Tábor.

28.09.2019: RC Rally Západní Čechy + MČR RC Rally Třemošná
Seriál obsazený našimi jezdci. Více info na stránkách pořadatele.
A Mistrovství ČR!!!

12.10.2019: RC Rally Západní Čechy Třemošná
Seriál obsazený našimi jezdci. Více info na stránkách pořadatele.

12.10.2019: 7. RDO RC Rally Křemže
Jihočeské RC rally. Účastní se sekce RCK JIH :-) Podrobnosti na stránkách pořadatele RCR Tábor.


Počítadlo


Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek