RC klub Kramolín
Dnešní datum: 23. 03. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

1.letecký den Trhové Sviny - 28
11.9.2010
zobrazení: 962
známka: 0

Reklama

Reklama

* Druhá letošní Třemošná …

Vydáno dne 18. 09. 2016 (1016 přečtení)

… aneb závod, který se nekonal :-(

Říkali – nebudeme se dohadovat, článek píšeš ty … Tak dobrá, tentokrát to pro změnu napíšu já a příště, příště už to konečně bude psát někdo jinej … :-)

Přípravy na tenhle závod začali dlouho předem, já a MN jsme tomu věnovali velké úsilí, Toníček to omezil na nalezení svého vysílače … :-)

Tak konkrétně – já jsem se snažil udat svojí víkendovou hotovost (což byl docela oříšek) a MN se snažil svoji činnost zkoordinovat s odstávkami na ETE – což byl ještě větší oříšek … :-) Ale oběma se nám to povedlo, takže reportáž mohu tentokrát začít chronologií cestování …

Čtvrtek – MN – C4C z Kramolína do Plzně, Astra z Plzně do Kramolína …

Pátek – MN – Astra z Kramolína na ETE, On „fóbie“ z ČB na ETE. Na ETE jsem jej pozval na oběd (asi nic moc, když půlku rejže nechal na talíři :-)), po obědě jsem si odpočinul od elektriky a dělal mu „podržfoťák“ při jeho prohlídce naší turbíny, kdy jsem ho zahrnoval spoustou dotazů, na které se snažil trpělivě odpovídat … :-) Ve dvě jsme to sbalili a vyrazili každý ve svém stroji směrem Kramolín – ukázal jsem Astře, jak jezdí „fóbie“ známé serpentiny :-) A přiznávám, že místy to nepobíraly „economy pneu“ a některé pasáže, co mám najeté se svým fokouškem, tak jsem se „v mentálovi“ fakt bál a prostě brzdil. Martin si naopak stěžoval, že tam jel prvně a místy se bál a že do 120km/h mi nestíhal a pak už mě to prostě nejelo. Nuž, dobře jsme si to užili a proto jsme se stavěli v Písku na rum … Rum neměli, takže jen nákup jídla na večerní posezení … A pak už jen cesta do K.
V K. jsme do „mentála“ nacpali stan, plachtu, stolečky, židličky a moje kufry. Pak jsem přestoupil k MN do Astry a dělal jsem mu společnost do Plzně. V Doosanu jsme přestoupili do „vitamína“ a hurá pod pergolu na hambáče – byly výborné, ale dva už byly fakt dost, nebýt božkovského bílého rumu, asi bychom to nazvládli … :-) Spinkat jsme šli brzy (aspoň já), po desáté mi MN psal SMS, že závod je ohrožen, což se bohužel ráno v šest potvrdilo :-( .

Sobota – protáhli jsme si vstávání, vybagrovali jsme z „mentála“ zpátky všechny věci a jeli se podívat na Jiříka a jeho „Závod obludné kačenky“ – tedy závod seriálu RC Truck trial. No, závod – všichni závodníci seděli pod pergolou, kecali a čekali na konec deště. Pak šli rozpálit gril a večer jsem se dočetl, že to zrušili také – prostě víkend závodům nepřející!!! :-(
Takže MN šel domů pracovat a já jel na výlet do Plzně a večer zpět do ČB …

Doma jsem koukal na fotky třemošenské tratě od MíryW – fakt to bylo nesjízdné, bylo to tak na lodičky, něco na způsob novozélandských jetsprint člunů. :-)

Takže tolik z Třemošné … :-)


Celý článek | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
06.04.2019: RC rally Západní Čechy Nýrsko
Seriál obsazený našimi jezdci. Více info na stránkách pořadatele.

04.05.2019: RC rally Západní Čechy Kramolín
Seriál obsazený našimi jezdci. Více info na stránkách pořadatele.

DOMÁCÍ RALLY


25.05.2019: RC Rally Západní Čechy Klatovy
Seriál obsazený našimi jezdci. Více info na stránkách pořadatele.

13.07.2019: RC Rally Západní Čechy Třemošná
Seriál obsazený našimi jezdci. Více info na stránkách pořadatele.

31.08.2019: RC Rally Západní Čechy Klatovy
Seriál obsazený našimi jezdci. Více info na stránkách pořadatele.

28.09.2019: RC Rally Západní Čechy + MČR RC Rally Třemošná
Seriál obsazený našimi jezdci. Více info na stránkách pořadatele.
A Mistrovství ČR!!!

12.10.2019: RC Rally Západní Čechy Třemošná
Seriál obsazený našimi jezdci. Více info na stránkách pořadatele.


Počítadlo


Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek