RC klub Kramolín
Dnešní datum: 26. 09. 2018  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Kramolín - 24.4.2010 - 21
RC rally
zobrazení: 804
známka: 0

Reklama

Reklama

* RC Rally Nýrsko 10.10.2015 …

Vydáno dne 30. 11. 2015 (1031 přečtení)

… a nějaká ta videa za závodů.

Tak jsem si zase na závody „vyprosil“ od Elišky půjčení kamery a pak všechny v Nýrsku otravoval natáčením záběrů … :-) Kameru jsem poprvé „plácnul“ na auto ve třetí RZtě a sundal jí po RZtě páté - natočeny jsou tedy moje tři jízdy, tentokráte jsem nezapomínal kameru před montáží na přední haubnu Tatry 603 zapnout. V nastavení kamery jsem se vrátil na maximální širokoúhlý záběr, který se ukázal pro tyto účely asi nejlepší, HD rozlišení zůstalo. Když jsem jednou natáčel Toníčkovu jízdu s autem v ruce, byl by asi lepší menší úhel záběru, ale nebyl čas ani na sejmutí kamery z auta, natož na nějaké štelování parametrů videa …


První RZ - Tony oprskle natáčel moje neumění , minimálně první RZtu se vždycku učím ovládat vysílačku … jen připomínám, že to mohl natáčet jen díky tomu, že zbaběle nedojel … :-)


xtá RZ Jarda Straka v akci a pro porovnání, tradičně bezchybná jízda Petra PavlátaTřetí RZ - pro pobavení, můj čas jízdy byl 5:43.857sec., první Petr Pavlát měl čas 3:43.215 sec.

Čtvrtá RZ - opět se můžete pobavit - já 5:31.170 sec., Petr 3:34.333

Tony v akci - záznam konce Tonyho jízdy ve 4.RZ, točený kamerou na Tatře, kterou držím v ruce. Pro šťouraly, kamera byla bez displeje, ten kvůli váze sundávám, tedy ne že by to Tatra nějak poznala … :-)

Pátá RZ - ještě se chcete bavit? 7:39.497 sec. vs. 5:06.388 sec. Už jste se dochechtali? :-)

Poslední RZ - Petr měl už dost velký náskok v celkovém pořadí a tak se „nechal ukecat“, přesněji, přišel s tím sám, že nám natočí referenční video, jak má taková jízda vypadat, abychom se mohli učit od mistrů, tedy konkrétně od několikanásobného mistra republiky. Podíváte-li se na video pozorně, nestačíte se divit, jak mu to jde, a to i přesto, že má na přední haubně navíc minimálně 100g a jedinou úpravou na autě bylo mírné přitvrzení předních tlumičů. Neskutečné, přihlížející poznamenali, že ta váha je při jízdě na jedoucím autě znát, ale na jeho jízdě vůbec ne - opět i tuhle RZtu vyhrál, pro doplnění - čas měl 5:35.101, druhý byl o 0,7sec. pomalejší. (já měl 7:56.534sec. :-() …

A tady máte tu samou jízdu ještě z pohledu žasnoucího diváka … :-)

Takže, materiály ke studiu máte, hurá do toho … :-)

Apropo, moje videa doporučuji pustit v HD rozlišení, obraz je pak podstatně ostřejší … :-)


Celý článek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
15.09.2018: Podzimní Lipenecký historik
MK Lipence

22.09.2018: RC Rally - Třemošná + MČR RC Rally
Seriál RC Rally - více RC RALLY ZÁPADNÍ ČECHY.

13.10.2018: Zavírání nebe
Letiště MK Bolešiny - další akce "za rohem" tak snad to vyjde.

14.10.2018: Drakiáda Bolešiny
Po zavření letiště výtvory na provázku :-)


Počítadlo


Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek