RC klub Kramolín
Dnešní datum: 21. 07. 2018  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

stojánky III. - 18
Hosín 29.8.2009
zobrazení: 1372
známka: 0

Reklama

Reklama

* RC Rally Západní Čechy 2015 - 1. Klatovy

Vydáno dne 14. 07. 2015 (807 přečtení)

Tak se už od nedělního rána dívám na hranol, kdy bude článek o Klatovech od Ondry, ale tentokrát se ho asi nedočkám. Budu tedy muset napsat něco sám.

Do Klatov jsem se tradičně těšil, jen jsem již dopředu věděl, že letos bude večerní část beze mě.
V úterý jsem neplánovaně vyrazil do Polska (pracovně) s návratem v pátek až v neděli, podle situace. Přihlášení tedy bylo na Tondovi (dokonce napsal i mejla :-) ). S kolegy jsme mákli a v pátek večer jsem (totálně dobitej po cca 900 km v autě) dorazil domů. Naštěstí jsem ještě naložil auto, protože ráno jsem zaspal :-).
Po příjezdu do pískovny, kde už čekali MíraW s Tondou jsme začali počítat ztráty – Ondra pracuje, Vašek se neozval, Jirka CBX marodí, kardan se ztratil, … ! Cože?! Jo, je to tak. Po vyndání auta z bedny (kde odpočíval od Kramolínského závodu) jsem nasadil baterky a zjistil, že se točí jenom 1 zadní kolo. Po prohlídce jsme identifikovali důvod – druhé zadní kolo moc utažené (typická závada našeho podvozku) a chybí kardan. Do teď nevím, jestli jsem ho ztratil už v Kramolíně (a nepřišel na to během jízdy), nebo vysublimoval někde z bedny. Prostě nebyl. Po krátkém rozvažování, zda nejet se zadokolkou (jak stylové s Tatrou) zvítězila praktičnost a začal jsem obíhat kolegy, jestli nemá někdo náhradní. Uspěl jsem u hospodského, sbalili jsme mu celý podvozek (jak prozíravé!).
První RZta byla fajn – Tonda mě skoro dojel – regl se přehříval hned od rána (naštěstí před cílem ztratil poloosu), Míra dojel bez kola (taky poloosa), prostě paráda. Hospodského podvozek tak dál sloužil jako zdroj ND :-) . V Další RZ upadlo pro změnu kolo mě (hned ve 2. zatáčce, takže jsem nedojel), potom jsem střídavě jel a nejel, jak se zrovna autu chtělo či nechtělo a tak jsem silně zaútočil na týmově tolik očekávanou pozici (poslední, jak jinak).
Už teď můžu říct, že se zase nepodařilo, ale přesto jsem zase prožil pohodový den s fajn lidma.
Trať byla tradičně náročná, místy hooodně běhavá, ale dalo se. Díky počasí tvrdá a dost nerovná, ale celkově v pohodě. Kluci si mákli při přípravě a poslední úpravy dodělával MartinU a tlupa pomocníků ještě ráno, asi to odkoukali od nás.
Prostě taková Klatovská klasika, těšíme se (snad v hojnějším počtu) na shledání v září. PS: Fotky od Tondy jsou v galerii a výsledky u Třemošenských kluků na stránkách (tj. vše jako vždy).

Celý článek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
09.06.2018: RC Rally - Klatovy
Seriál RC Rally - více RC RALLY ZÁPADNÍ ČECHY.

09.06.2018: Lipenecké větroně
Kategorie ARC , ARC - A2 a pozvánka od MK Lipence .

04.08.2018: Protivínský pohár
4.-5.8.2018 na Selibovském rybníku hydroplány s MK Protivín.

18.08.2018: RC Rally - Klatovy
Seriál RC Rally - více RC RALLY ZÁPADNÍ ČECHY.

01.09.2018: RC Rally - Třemošná
Seriál RC Rally - více RC RALLY ZÁPADNÍ ČECHY.

01.09.2018: Ukončení prázdnin
Na letišti MK Bolešiny. Letecký den.

08.09.2018: HVP Show - Lipenecký Obr
bez komentáře - letiště MK Lipence - snad se sem konečně dostanu


Počítadlo


Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek