RC klub Kramolín
Dnešní datum: 16. 06. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Nýrsko - 25.4.2015 - 1
RC rally
zobrazení: 535
známka: 0

Reklama

Reklama

* Druhý závod, druhá Třemošná 2014 …

Vydáno dne 12. 05. 2014 (1419 přečtení)

… aneb „čtyřikrát dej pokoj…“

Původně jsem počítal se svojí nepřítomnosti – práce, práce a zas práce, ale podařilo se mi vše přesunout na neděli a tak jsem si jel „vyčistit hlavu“ běháním za autíčkem. Takže v pátek v poledne to ještě vypadalo na to, že nikam nepojedu (SI nám vzkázal, že dokud neopravíme nefunkční usměrňovač, tak neprojdeme přes bránu …), ale kolem čtvrté se vše v dobré obrátilo a já mohl později odfrčet rovnou do Plzně. Jen doplním, že v neděli jsem z Plzně vyjížděl ve čtyři ráno, abych byl na Temelíně v šest „v plné zbroji“ … Ale jsem rád, že jsem se zúčastnil, byl to super odreagovávací víkend …

Na startu se sešlo 34 závodníků (nemýlím-li se …) a RCK dojelo na místech 27-30-31, což je pořadí 25-26-24, takže v Klatovech se opět prostřídáme a pojedeme z míst 22-23-24, odpovídajíc pořadí 25-24-26. Inu, každý chvilku tahá pilku … :-). Jezdilo se nám docela dobře, i závady se nám až na výjimky celkem vyhýbaly, takže to vše bylo tak říkajíc „o rukou“ a o štěstí … Nevím, jak kdo, ale já jsem si závody docela užil a jsem v podstatě spokojený, u mě je to především o přeučení se na volantovku a dokonalé se sžití s ní … A na dotaz od Rikiho - „ … tak co Evo …“, mohu odpovědět - „ … ale jo, docela to Eví … „ :-)

Podrobný popis závodu ani psát nebudu, jen přepíšu pár svých poznámek „z deníčku“ …:

- Martin, sedíce před závodem pohodlně v křesílku, čtoucí RCR, tvrdí že tentokráte má úplně všechno, včetně baterek a plachty na stan, dokonce i novako mu přivezl opravené rezervní servo. Naopak, na jeho dotaz - „máš kulatý štěteček?“, musím po pravdě odpovědět - „nemám, jen zárohák“

- Ondra má svoje serva všude kolem v autech (dokonce i přijímač u MN), proto mu Martin a Tony připomínají, že by měl zlepšit údržbu těchto komponentů a, cituji - „ … běda Ti, jestli se na tvých servech něco porouchá a my nedojedeme …“ Není co dodat :-)

- rozhovor ON a MN :
Máš nůžky na lexan? Nemám, jen obyčejné. A půjčíš ? Asi jo? A kdy? Nevím. Potřeboval bych je teď! Nemůžu, čtu RCR!!! Aha … :-(
No dobře, tady je máš, jsou to kadeřnický (jaký u nich jiný, že …), budeš stříhat sebe nebo kastli? Jestli je rozbiješ, tak tě s nimi Petra už neostříhá … :-)

- Hurá, bufet už otevřel, jdeme se občerstvit !!!
Tak co to bude, čtyři rumy? No jasně, Jardo, chceš s námi rum a nebo něco jinýho? Jarda - ale dej pokoj! Dobře, tak si dáme čtyřikrát DEJ POKOJ! :-)

- Bohuni přijela na kole „na čumendu“, po odstavení kola jde na kafe - Bohuni, řekni hospodskýmu, že chceš kafe a DEJ POKOJ! Hostinský ani na chvilku nezaváhal a tak se B. vrátila v ruce s kafem a v druhé s rumem … :-)

- 1.RZ - všichni zázračně dojeli a Toníček, jež má na starosti označování startovních časů na klubových hodinách a kontrolu výsledků oznamuje - „24, 28, 30 …“ Rozumíte tomu někdo? My teda ne ! :-)

- Ondra - „… po tom rumu vůbec nevidím na trať, jedu poslepu a po paměti (ha, ha, ha …), jejda, to se mi to krásně jede !!! A kupodivu tomu i výsledky odpovídají, jsem z klubu nejrychlejší!!! A proto, Martine, ještě jednou čtyřikrát DEJ POKOJ, dvě piva (to už je mé druhé) a jednu klobásku napůl s Tondou …

- 2.RZ - 24-26-28, ženou mě před sebou jako …. jako … prý to raději nabudou nahlas říkat !!! :-)

- 3.RZ, třetí pivo, ten podlý zákeřník Němeček mě úplně ožral, když mě nemohl předjet na trati, tak to takhle zařídil, vůbec nevidím na trať a stojí mě to spoustu sil, abych se trefil mezi stromy a nechal auto - tak jako dobrého koně - jet samotné a najít si cestu domů, do cíle. :-( A Němeček mě nadělil 16vteřin, jak nečestné a nesportovní !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Němečku, už opravdu dej pokoj!!! :-)

- zatím vše funguje jak má - jak podivné :-) Ale jen do doby, než Tony prohlásí - „fajn, už by bylo na čase, aby se něco podělalo …

- 4.RZ - Němeček nedojel … :-) Někde v třetině závodu hlásí, odcházeje s autem v ruce, že mu upadlo kolo - zbabělec, i na třech se dá jet ! No, u stolku sice tvrdí, že mu odpadla miska z ramene a kolo se volně plácalo, ale to mu stejně nikdo nevěřil … :-)

- 5.RZ - Tonyho prokletí funguje spolehlivě - v polovině závodu mě na autě začíná něco šíleně klepat, zbytek RZty se klepu, co se kde uklepalo, ale STATEČNĚ jedu dál a nevzdávám to (na rozdíl od jiných :-)), na identifikaci klepátka bude čas za cílem - a hele, upadl nám držák tlumiče a já jel s volným předním pravým kolem. A proč jsem to vůbec nepoznal? A proč jsem byl stejně rychlejší než MN a dojel docela těsně za ním? :-)

- 6.,7.,8.RZ - ani vám nepovím, co se dále událo, nějak už dál nemám poznámky a hlava si také víc nic nepamatuje, příště si beru s sebou diktafon !!!!!

Jen dodám, že i tady plně fungovalo „Novákovo pravidlo“ - pro neznalé - „ … jede se mi lépe a lépe a časy mám horší a horší … „; především však jeho druhý doplněk - po cca 2.-3.RZ jsme v pořadí nejvýše (já 23) a pak se jen spokojeně propadáme pořadím dolů … (já 27). Ale pocity máme dobré a ani si moc nenadáváme … A hlavní cíl téhle hry se celkem také daří plnit … Že nevíte, co to je? No přece se co nejméně ohýbat k zemi … :-) :-) :-)

Takže za mě - paráda, mě se to líbilo !

Jo, fotky jsou samozřejmě v galerii :-)


Celý článek | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
22.06.2019: 12. RC Rally Soběslav
Jihočeské RC rally.
Účastní se sekce RCK JIH :-) Podrobnosti na stránkách pořadatele RCR Tábor.

13.07.2019: RC Rally Západní Čechy Třemošná
Seriál obsazený našimi jezdci. Více info na stránkách pořadatele.

10.08.2019: 40. RC Rally Tábor
Jihočeské RC rally.
Účastní se sekce RCK JIH :-) Podrobnosti na stránkách pořadatele RCR Tábor.

31.08.2019: RC Rally Západní Čechy Klatovy
Seriál obsazený našimi jezdci. Více info na stránkách pořadatele.

14.09.2019: 12. RC Rally Luznice
Jihočeské RC rally. MČR RC Rally
Účastní se sekce RCK JIH :-) Podrobnosti na stránkách pořadatele RCR Tábor.

15.09.2019: 13. RC Rally Lužnice
Jihočeské RC rally.
MČR RC Rally
Účastní se sekce RCK JIH :-) Podrobnosti na stránkách pořadatele RCR Tábor.

20.09.2019: 14. RC Rally Lužnice
Jihočeské RC rally.
20.-21.9.2019
Účastní se sekce RCK JIH :-) Podrobnosti na stránkách pořadatele RCR Tábor.


Počítadlo


Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek