RC klub Kramolín
Dnešní datum: 30. 05. 2023  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Galerie

Třemošná-14.6.2008 - 5
Martas
zobrazení: 2000
známka: 0


* Projekt RCK SSE, část třetí …

Vydáno dne 04. 11. 2010 (3871 přečtení)

… aneb polepy hotové, zkratka SSE odtajněna :-)

Tak, a je prakticky hotovo – sice jsem to chtěl „odtajnit“ až v Rejštejně, ale práce šly tak nějak od ruky (a lepší už to asi nebude …), takže jsem se rozhodl nečekat a ukázat to už teď, v Rejštejně holt bude už jen „služba veřejnosti“ ….. :-). No, a předpokládám, že vysvětlení zkratky RCK-SSE bude patrné z fotek (alespoň ti bystřejší by to mohli pochopit … :-) ) a nástavby na korbu, které budou v Rejštejně použity, „trknou“ i ty ostatní ……

Představa, jak budou polepy vypadat, se mi v hlavě klubala od začátku, zbývalo už jen tuto představu převézt ve skutečnost. Od MartiNa jsem měl origo logo v elektronické podobě, zbývalo k němu jen dotvořit nápisy SSE a vše přizpůsobit místům na karosérii, vše doupravit, vytisknout a nechat zkopírovat na samolepící fólie. Ano, určitě by šel použít i jiný, osvědčený postup, ale tohle byla „první fáze polepů“ a nakonec se to snad podařilo (i když na druhý pokus) a tak to asi zůstane ….

Pokus „jedna“ byl sice krásně vymyšlený, ale ouha, průhlednost čiré samolepící fólie znemožnila použití přímo na kastli, bez podkladu – jak to dopadlo je vidět na fotkách …


SSE-polepy_old 1 SSE-polepy_old 2 SSE-polepy_old 3 SSE-polepy_old 4Takže, ač zpočátku nerad, jsem zkusil variantu dva, tedy polepy na bílé samolepící fólii, s určitým „ostřihem“ nápisů a loga. No, není to tak hrozné a asi to tak i zůstane (už se mi to mj. nechce předělávat ….), počkáme na reakce kolegů a uvidíme …. Takže fotky výsledku jsou zde, můžete se „vyjádřit“ …. :-).


RCK_Svijany 1 RCK_Svijany 2 RCK_Svijany 4 RCK_Svijany 3RCK_Svijany 5 RCK_Svijany 6 RCK_Svijany 8 RCK_Svijany 7A co ty dvě „slečny“ na korbě? Ne, to nejsou stopařky, to měly být původně řidičky (či řidička a spolujezdkyně …), proběhl jsem pár hračkářství a nakonec je sehnal „za pár šupů“ u „vietnamce“ – myslel jsem si, že mám velikost „v oku“ (či přesněji míru „na prstě“), ale ukázalo se, že než jsem je donesl domů, tak slečny nějak povyrostly a do kabiny se prostě nevejdou …. Takže zatím nic, jdeme dále obíhat hračkářství …. a nebo má někdo doma přebytečnou řidičku ? :-).

Takže zatím hotovo, vezu to „naživo“ ukázat na závody do Třemošné, počkáme si na reakce okolí a uvidíme ….


Celý článek | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

RCK hledá

Hledej na webu
Hledej na RCK


Vybrané termíny
17.09.2020: aktualizace v článku "Létejte, co se dá …"
do download přidány další informace z RCR 09/20 a odkaz na "droní" stránky s informacemi, včetně odkazu na stránky UCL, kde by se měly objevit informace o registracích a testech Létejte, co se dá ...Všechna práva pokud není uvedeno jinak si vyhražují členové RCK a užití materiálu je možné jen s výslovným souhlasem a uvedením odkazu na stránky RCK.

Vytvořeno prostřednictvím phpRS - redakčního systému.

Hostováno u MHServis.cz - tvorba www stránek